Karibik v hlavní sezoně z Prahy od 12 658 Kč
1.10.2019

Karibik v hlavní sezoně z Prahy

12 658

O této nabídce

Karibik je synonymem prosluněné dovolené, nekonečně dlouhých pláží pokrytých tím nejjemnějším bílým písek, všudypřítomné pohody a v neposlední řadě i kvalitních rumů! Třeba taková Kuba a Dominikánská republika patří dlouhodobě mezi jedny z nejatraktivnějších destinací v celé Severní Americe. Díky akčnímu tarifu letecké společnosti Air Canada (ve spolupráci s British Airways) jsou však nyní za velmi pěkné ceny dostupné i méně tradiční karibské destinace. Například souostroví Turks & Caicos, Grenada, Svatá Lucie či Svatý Vincenc & Grenadiny. To vše a ještě několik dalších při odletech z Prahy od 12 658 Kč za zpáteční letenky. 

Základní tarif v případě všech destinací obsahuje i zapsané zavazadlo, které sice v Karibiku nebude tolik potřeba, ale leckdo ho jistě ocení. Během routingu očekávejte dva přestupy v obou dvou směrech, přičemž cestou do Karibiku vás vždy čeká noční stopover v Torontu. To je snad téměř jediná drobná kaňka na celé této akci. Termíny hledejte v našich kalendářích, kde si můžete vybírat především z těch po čas hlavní sezony (od ledna do března), podstatně méně jich v kalendářích „visí“ i v období druhého kvartálu roku 2020.

Ubytování

Karibik patří rozhodně mezi ty nákladnější oblasti z hlediska výdajů na ubytování. Proto si přes samotným nákupem letenek „počekujte“ i možnosti bydla v konkrétní karibské destinaci. Širokou nabídku hledejte tradičně na Bookingu či Hotels. Případně využijte i možností nabízených na AirBnB.

Vzhledem k routingům jednotlivých letenek vás prakticky vždy bude čekat noc v Torontu. Pokud ji neplánujete strávit na letišti, bookněte si tento oblíbený hotel Fairfield Inn by Marriott v jeho blízkosti za 1 068 Kč/os./noc včetně snídaně.

Víza

Vzhledem k routingu přes Kanadu si bude třeba před cestou opatřit elektronickou registraci eTA. Jednoduchý návod, jak si ji vyklikat během pár minut naleznete u nás na webu a samotná registrace vás vyjde na 7 CAD.

 

Náhled letenky z Prahy na Svatý Vincent a Grenadiny za 12 658 Kč

Karibik v hlavní sezoně z Prahy od 12 658 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)