Z Vídně do Karibiku na Kajmanské ostrovy
12.7.2022

Z Vídně do Karibiku na Kajmanské ostrovy

12 988

O této nabídce

Zajímavými akcemi do Karibiku nás zásobuje letecké společnost Air Canada. Včera jsme vás informovali o letenkách na Svatý Vincenc a Grenadiny za 11 674 Kč, dnes pokračujeme s letenkovým tipem na Kajmanské ostrovy. Zpáteční letenky z Vídně na ostrov Grand Cayman ulovíte v rezervačním systému dopravce za 12 988 Kč. Termíny jsou dostupné během hlavní sezony (zimní měsíce od ledna do března) a přehledně sesumírované je naleznete v našem kalendáři.

Základní tarif obsahuje přepravu příručního zavazadla, s nímž si ale v Karibiku bez problémů vystačíte. Cestou vás v obou směrech čeká jeden přestup v kanadském Torontu, přičemž v rámci cesty do Karibiku se nevyhnete dlouhému stopoveru (vč. nocování v Kanadě). Dlouhý přestup ale snadno využijete k prohlídce metropole a odpočinku na hotelu.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kajmanské ostrovy

Před cestou na Kajmanské ostrovy je nutné disponovat  dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas) a příjezdový formulářem. Více informací naleznete v našem průvodci „Koronavirus na Kajmanských ostrovech“.

Přestupy v Kanadě

Aktuálně byste kvůli routingu přes Toronto museli předkládat taktéž doklad o očkování a taktéž elektronickou registraci eTA. Do zimních měsíců ale zbývá ještě dost času a doufáme, že i pravidla pro cestování do Kanady budou uvolněna. Jejich aktuální podobu můžete pravidelně sledovat v naše průvodci „Koronavirus v Kanadě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč vyrazit na Kajmanské ostrovy

Hledáte exotický ráj a žár tropů? Bělostné pláže a průsvitné moře odhalující pestrobarevnou podívanou pod hladinou? Kajmanské ostrovy jsou tím pravým místem. Flora i fauna tady bují, v tropických zahradách poletují křídla motýlů a ve slaných vodách Karibiku se vznáší obří rejnoci. Jsou hodní a krotcí, pohlaďte je! Zapomenout se nesmí ani na proslulou Seven Miles Beach, to by byl hřích. Najdete tu výborné restaurace podávající lahodné mořské plody. A bary pulzující zábavou! Východy a západy slunce jsou tu úchvatné až kýčovité. Tak na co ještě čekáte?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

PS: Nezapomeňte však, že ubytování na Kajmanských ostrovech vás nevyjde zrovna na  pár kaček… Po finanční stránce vyjde rozhodně nejlépe ubytko v soukromí zajištěné přes AirBnB.

Náhled letenky z Vídně na Kajmanské ostrovy za 12 988 Kč

Z Vídně do Karibiku na Kajmanské ostrovy


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)