Akční letenky Praha – Fuerteventura

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Španělsko > Fuerteventura

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Fuerteventuru.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Fuerteventuru za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Fuerteventuru?

Standardní cena letenek z Prahy na Fuerteventuru se pohybuje mezi 7 000 a 9 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 5 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Fuerteventura pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Fuerteventuru?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Fuerteventuru je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Fuerteventuru za ceny okolo 5 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Fuerteventuru?

Akční letenky Praha – Fuerteventura mívá čas od času nízkonákladový Vueling s přestupem v Barceloně. Občas vypadnou dobré ceny letenek také s Lufthansou s přestupem ve Frankfurtu. Pokud chcete letět přímým letem se Smartwings, budete si muset připlatit, tyto letenky v akci nebývají téměř nikdy. Určitě se podívejte i na letenky z Berlína na nabídku s easyJet nebo na letenky z Vídně na nabídku s Ryanair, kteří občas nabízí letenky i pod 2 000 CZK.

Jaká je doba letu z Prahy na Fuerteventuru?

Doba letu z Prahy na Fuerteventuru je 5 hodin a 10 minut. Pokud poletíte s přestupem, počítejte s dobou na cestě mezi 7 a 10 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Fuerteventuru?

Letenky z Prahy na Fuerteventuru v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Fuerteventuru

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Fuerteventuru. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Fuerteventuru

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Fuerteventuře.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

na Fuerteventuru

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)