Portugalské Algarve: z Prahy do Fara
26.4.2024

Portugalské Algarve: z Prahy do Fara

4 481

O této nabídce

Navštivte jižní Portugalsko a nechte se unést dechberoucími scenériemi, které nabízí oblíbený region Algarve. Zpáteční letenky z Prahy do Fara nabízí klasicky portugalská aerolinka TAP Air Portugal, které ulovíte za 4 481 Kč. Spoustu termínů je k mání od konce srpna až do prosince letošního roku. Naskočte na surfy a objevte Algarve například v termínu od 10. do 17. října. Po cestě vás čeká jeden přestup v Lisabonu.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 23 kg, kupte si letenky v tarifu Classic, kdy vás vyjdou na 6 081 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Algarve si zamilujete

Okrově tónované útesy se táhnou touhle Floridou evropského kontinentu a nekonečné pláže svádějí ke koupeli a surfování. Přičichněte k závanu soli, vůni čerstvých ryb a žáru tropů na úplném jihu Portugalska. Kochejte se romantickými výklenky strmého pobřeží a přesvědčte se na vlastní oči o kráse jeskyně Benagil – jedné z nejpůsobivějších přírodních katedrál světa. Magické a milované Algarve je pokropené hradními zříceninami a město Lagos si žije vlastním, snovým životem. Na Ilha Deserta – opuštěném ostrově nedaleko Fara stojí restaurace Estaminé, o které se nejspíš v žádném průvodci nedočtete. Podle nás tam ale prostě musíte povečeřet “arroz de amêijoas”, naprosto grandiózní chuťový zážitek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a prozkoumejte celý region jižního Portugalska. Perfektní kára na vás čeká v naší autopůjčovně, kde za ni zaplatíte od 245 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy do Fara za 4 481 Kč
Portugalské Algarve: z Prahy do Fara

Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)