LM letenky na Kanárské ostrovy: z Prahy na Fuerteventuru v závěru dubna
22.4.2024

LM letenky na Kanárské ostrovy: z Prahy na Fuerteventuru v závěru dubna

2 990

O této nabídce

Na charterovém letu vypravovaném cestovní kanceláří Fischer z Prahy na ostrov Fuerteventura již tento čtvrtek stále zbývá několik míst, které se CK rozhodla doprodat ve formě samostatných letenek. Využijte tohoto výprodeje a naplánujte si rychlou dovču na Kanárských ostrovech. Zpáteční letenky na přímých letech z Prahy (PRG) na Fuerteventuru (FUE) pořídíte za pěknou cenu 2 990 Kč. Základní letenky od cestovní kanceláře navíc již zahrnují také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla. Odlet na Kanáry připadá na čtvrteční poledne (25. dubna) a návrat do střední Evropy o týden později. V rámci termínu na přelomu dubna a května tak snadno využijete i středeční státní svátek.

PS: Aktuální cena totožných letenek přímo v rezervačním systému aerolinky Smartwings vychází na 14,5 tisíce Kč!

Veškeré informace o letišti na Fuerteventura (FUE), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

  • Rezervujte: přímo přes STRÁNKY CESTOVNÍ KANCELÁŘE
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příručák
  • Letový řád:
    • 25. 4. Praha – Fuerteventura -> 11:30 – 15:30
    • 2. 5. Fuerteventura – Praha -> 16:20 – 21:55

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání jakéhokoliv z Kanárských ostrovů je vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. V jarních termínech můžete počítat s cenami týdenního pronájmu kolem 4–5 tisíc Kč.

Náhled letenky z Prahy na Fuerteventuru za 2 990 Kč

LM letenky na Kanárské ostrovy: z Prahy na Fuerteventuru v závěru dubna


Bude se hodit

Letiště Fuerteventura (FUE)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)