Letenky z Vídně na ostrov Santorini v červnu a červenci
25.4.2024

Letenky z Vídně na ostrov Santorini v červnu a červenci

od 1 531

O této nabídce

Romantické západy slunce, města jako z pohlednice a průzračné moře – to vše na vás čeká na řeckém ostrově Santorini, kam si zaletíte z Vídně. Zpáteční letenky na tento malebný ostrov nabízí aerolinka Ryanair od 1 531 Kč. Za tuto cenu ulovíte termín od 6. do 13. června, nepatrně dráž jsou k mání další atraktivní data během června a července. Dopřejte si dovolenou snů na jednom z nejoblíbenějších ostrovů ve Středomoří.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 25 × 20 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 264 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 428 Kč v jednom směru.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Ryanairu
 • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 25 × 20 cm
 • Dostupnost: červen a červenec 2024
 • Termíny:
  • 6. 6. – 13. 6. za 1 531 Kč
  • 10. 6. – 13. 6. za 1 610 Kč
  • 13. 6. – 19. 6. za 1 818 Kč
  • 20. 6. – 27. 6. za 2 044 Kč
  • 11. 7. – 19. 7. za 2 632 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Vydejte se na ikonický ostrov Santorini

Santorini je bezpochyby tím nejromantičtějším ze všech řeckých ostrovů. Proč? Je tu nespočet zářivě bílých domků s modrými dveřmi a modrými střechami, obří kamenné srdce nedaleko vesnice Megalogori, kde je každý rok požádáno o ruku tisíce žen. Pláž Colombo, kde se ve vlnách proháníte jen tak, jak vás Bůh stvořil. Městečko Oia s nejkouzelnějším západem slunce, jemuž tu, jakmile zmizí za obzorem, tleskají davy přihlížejících jako jeden muž/žena. Maják Faros stojící vysoko na útesech na jižní straně ostrova už od roku 1892 či hlavu motající výhled z vrcholku hory Profitis Ilia. Tohle všechno z vás udělá romantiky snadno, rychle a napořád!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si pěknou káru a objeďte krásy ostrova po vlastní ose. Najdete ji v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 465 Kč na den.

Náhled letenky z Vídně na Santorini za 1 531 Kč

Letenky z Vídně na ostrov Santorini v červnu a červenci


Bude se hodit

Letiště Santorini (JTR)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)