Egypt: z Berlína do Šarm aš-Šajchu
26.4.2024

Egypt: z Berlína do Šarm aš-Šajchu

od 2 362

O této nabídce

Máte-li rádi teplo a podzim a zima v Česku vás příliš nebaví, naplánujte si dopředu dovolenou v Egyptě. Britská aerolinka easyJet nabízí zpáteční letenky z Berlína do Šarm aš-Šajchu ležícího jihu Sinajského poloostrova. Pořídíte je od 2 362 Kč na termíny od konce listopadu do konce ledna příštího roku (mimo vánoční svátky). Ohřejte se v teple a prozkoumejte podmořské krásy Rudého moře například v termínu od 11. do 18. ledna. 

Zdarma si s sebou vezmete příruční zavazadlo o rozměrech do 45 × 36 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo o rozměrech do 56 × 45 × 25 cm si přikoupíte za 767 Kč za let. Odbavené zavazadlo do 15 kg vás vyjde na příplatek 1 095 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Berlín.

Za teplem na Sinaj

Vyrazit na jih Sinaje znamená ocitnout se v Šarm aš-Šajchu – což znamená, nevycházet z úžasu, ať trávíte čas pod vodou či nad ní! Úchvatné korálové útesy, neuvěřitelný podmořský život, kite surfing, vodní lyžování, pláže s bílým pískem, národní park Ras Mohamed, starý trh plný vůní z bylinek a koření či Farsha Café – kavárna vybudovaná ve skalách, to všechno dělá z Šarm aš-Šajchu místo nekonečné relaxace a nezapomenutelných zážitků. Chybí vám tu dotek historie? Za hodinu odsud doletíte, či za sedm doskáčete autobusem do Káhiry k Velké sfinze, pyramidám, Tutanchamonovi… a spolu s vodní dýmkou ji tu nasajete do plic i do srdce!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Egypta

Po přistání v Egyptě obdržíte vízum, které vás vyjde na 25 USD. Očkování a negativní test už není potřeba. Více informací najdete v našem průvodci. 

Náhled letenky z Berlína do Šarm aš-Šajchu za 2 362 Kč
Egypt: z Berlína do Šarm aš-Šajchu

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Šarm aš-Šajch (SSH)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)