Akční letenky Praha – Dohá

Hledat letenky do Dohá

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Katar > Akční letenky Praha – Dohá

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Dohá.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Dohá za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Dohá?

Standardní cena letenek z Prahy do Dohá se pohybuje mezi 12 000 a 16 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 11 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Dohá pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Dohá?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Dohá je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Dohá za ceny okolo 11 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Dohá?

Nejlevněji pořídíte akční letenky Praha – Dohá s tureckým Pegasusem. Počítejte ale jen s klasickou přepravou z místa A do místa B a delším přestupem na istanbulském letišti Sabiha Gökcen. Akční letenky do Qataru také nabízí i prémioví dopravci jakými jsou Qatar Airways, Emirates či Turkish Airlines.

Jaká je doba letu z Prahy do Dohá?

Přímý Praha – Dohá trvá rovných 6 hodin. Tuto linku můžete letět s Qatar Airways. Pokud poletíte s přestupem, počítejte s dobou na cestě mezi 8 – 11 hodiniami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Dohá?

Letenky z Prahy do Dohá v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Dohá

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Dohá. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Dohá

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Dohá či kdekoliv jinde v Qataru.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Dohá

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)