Akční letenky Praha – Cebu

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Filipíny > Cebu City

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Cebu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Cebu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Cebu?

Standardní cena letenek z Prahy na Cebu se pohybuje mezi 17 000 a 19 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 15 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Cebu pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Cebu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Cebu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Cebu za ceny okolo 15 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Cebu?

Akční letenky Praha – Cebu nabízí i prémioví dopravci jakými jsou Qatar Airways, nebo Emirates. Levné letenky na Cebu také občas vypadnou z dílny Cathay Pacific,Turkish Airlines či Korean Air. Další možností je letět z Vídně s EVA Air či China Airlines přes Tai Pei.

Jaká je doba letu z Prahy na Cebu?

Přímé letecké spojení Praha – Cebu bohužel neexistuje. Při cestě na Cebu je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy na Cebu se většinou pohybuje mezi 18 a 20 hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Cebu?

Letenky z Prahy na Cebu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Cebu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Cebu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Cebu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Cebu.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

na Cebu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)