EVA Air

Check-in
48 - 1,5 hod. před odletem, check -in na letišti zdarma.
EVA Air
Příruční zavazadlo
2 ks příruční zavazadla - velké max. 56 x 36 x 23 cm a max. 7 kg + malé o max. velikosti 40 x 30 x 10 cm.
  • Seating Zdarma kdykoliv.
  • Občerstvení Teplé jídlo zdarma.
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.evaair.com

Info o aerolince

EVA Air je tchajwanská soukromá letecká společnost se sídlem na Tchaj-wanu. Vznikla v roce 1989 a nyní patří mezi jednu z nejlépe hodnocených aerolinek světa. Je druhou největší aerolinkou Tchaj-wanu po China Airlines.

Je členem letecké aliance Sta Alliance.

Naše hodnocení

Jedná se o jednu z nejlépe hodnocených aerolinek na světě a rozhodně se není čemu divit. I my bychom jim dali 5 hvězdiček – od moderních, pohodlných a dobře vypadajících letadel (zvenčí i zevnitř), přes skvělý a profesionální servis na palubě až po velice milý a sympatický personál. Škoda jen, že zatím nelétají do Prahy.

Zavazadla

Každý cestující si může s sebou na palubu vzít jedno klasické příruční zavazadlo o max velikosti 56 x 36 x 23 cm a o maximální váze 7 kg. K tomu si může přibrat menší zavazadlo o velikosti 40 x 30 x 10 cm v podobě kabelky, tašky na notebook a menšího batohu. Toto zavazadlo se musí vejít pod sedačku před vámi.

V ceně každé letenky je také minimálně jeden kus odbaveného zavazadla. Pokud letíte kamkoliv mimo Severní a Jižní Ameriku, můžete si s sebou vzít zavazadla minimálně do 20 kg. Pokud poletíte za oceán do Ameriky (Severní, Střední, Jižní), můžete si s sebou vzít 1 ks do 23 kg. Váha a počet zavazadel je ovlivněn tarifní třídou, kterou letíte.

 

Nákup letenek

Letenky od společnosti EVA Air kupujte u nás v rezervačním systému.

Kontakt

Pokud budete potřebovat kontaktovat aerolinku, tak můžete volat na Hotline v českém jazyce + 420 296 368 270 během jejich otevírací doby po – pá 9:00 – 17:00.

Služby

Občerstvení máte na palubě aerolinky EVA Air zdarma. Téměř vždy se bude jednat o teplé plnohodnotné jídlo. Těšit se také můžete na zábavní systém na palubě v podobě velkého výběru filmů, hudby, her a seriálů.

Jako jedna z mála aerolinek nabízí seating zdarma, ať už při koupi letenky nebo kdykoliv potom.

Destinace

Nejvíce linek mají po Číně a Jihovýchodní Asii. Do Evropy létají do Vídně, Amsterdamu, Londýna a Paříže. Často bývají Čechy využívány pro lety z Vídně do exotiky v Jihovýchodní Asii, samozřejmě s přestupem v Tchaj-wanu.

Flotila

Flotilu společnosti Eva Air tvoří jak Airbusy tak Boeingy. Nejvíce mají Airbusů A321-200 (cca 22x) a Boeingů 777-300ER (cca 33x). Celkem mají okolo 70 letadel a spousty dalších mají objednané.

 

Zapoj se do diskuze

avatar
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)