• Příruční zavazadlo 2 ks příruční zavazadla – velké max. 56 × 36 × 23 cm a max. 7 kg + malé o max. velikosti 40 × 30 × 10 cm
  • Občerstvení teplé jídlo zdarma
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.evaair.com

Info o aerolince

EVA Air (8K) je tchajwanská soukromá letecká společnost se sídlem na Tchaj-wanu. Vznikla v roce 1989 a nyní patří mezi jednu z nejlépe hodnocených aerolinek světa. Je druhou největší aerolinkou z Tchaj-wanu, hned po China Airlines.

Je členem letecké aliance Star Alliance.

Naše recenze

EVA Air neboli EVA Airways je jednou z nejlépe hodnocených aerolinek na světě a rozhodně se není čemu divit. I my bychom jim dali 5 hvězdiček – od moderních, pohodlných a dobře vypadajících letadel (zvenčí i zevnitř), přes skvělý a profesionální servis na palubě až po velice milý a sympatický personál. Škoda jen, že zatím nelétají do Prahy.

Zavazadla

Každý cestující si může s sebou na palubu vzít jedno klasické příruční zavazadlo o max velikosti 56 × 36 × 23 cm a o maximální váze 7 kg. K tomu si může přibrat menší zavazadlo o velikosti 40 × 30 × 10 cm v podobě kabelky, tašky na notebook a menšího batohu. Toto zavazadlo se musí vejít pod sedačku před vámi.

V ceně každé letenky je také minimálně jeden kus odbaveného zavazadla. Pokud letíte kamkoliv mimo Severní a Jižní Ameriku, můžete si s sebou vzít zavazadla minimálně do 20 kg. Pokud poletíte za oceán do Ameriky (Severní, Střední, Jižní), můžete si s sebou vzít 1 ks do 23 kg. Váha a počet zavazadel je ovlivněn tarifní třídou, kterou letíte.

 

Nákup letenek

Letenky od společnosti EVA Air kupujte u nás v rezervačním systému.

Kontakt

Pokud budete potřebovat kontaktovat aerolinku, tak můžete volat na Hotline v českém jazyce + 420 296 368 270 během jejich otevírací doby po – pá 9:00 – 17:00.

Služby

Občerstvení máte na palubě aerolinky EVA Air zdarma. Téměř vždy se bude jednat o teplé plnohodnotné jídlo. Těšit se také můžete na zábavní systém na palubě v podobě velkého výběru filmů, hudby, her a seriálů.

Jako jedna z mála aerolinek nabízí seating zdarma, ať už při koupi letenky nebo kdykoliv potom.

Destinace

Nejvíce linek mají po Číně a jihovýchodní Asii. Do Evropy létají do Vídně, Amsterdamu, Londýna a Paříže. Často bývají Čechy využívány pro lety z Vídně do Thajska a dalších destinací v jihovýchodní Asii, samozřejmě s přestupem na Tchaj-wanu.

Flotila

Flotilu společnosti EVA Air tvoří jak Airbusy, tak Boeingy. Nejvíce mají Airbusů A321-200 (cca 22×) a Boeingů 777-300ER (cca 39×). Ve flotile ale naleznete i zbrusu nové Boeingy 787-9/10 Dreamlinery.

Flotila aerolinky celkem čítá více než 80 letounů.

 

guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)