EVA Air

EVA Air

EVA Air (8K) je tchajwanská letecká společnost se sídlem na Tchaj-wanu. Vznikla v roce 1989 a nyní patří mezi jednu z nejlépe hodnocených aerolinek světa. Je druhou největší aerolinkou z Tchaj-wanu, hned po China Airlines. Také je členem letecké aliance Star Alliance.
  • Příruční zavazadlo 2 ks příruční zavazadla – velké max. 56 × 36 × 23 cm a max. 7 kg + malé o max. velikosti 40 × 30 × 10 cm
  • Občerstvení teplé jídlo zdarma
  • Hodnocení
  • Oficiální web www.evaair.com

Check-in a seating

Online check-in se otevírá 48 hodin před plánovaným časem odletu (zavírá se 1,5 hodiny před odletem). Odbavení na letišti je případně zdarma.

Aerolinka všem cestovatelům nabízí výběr sedadla zdarma.

Naše recenze

EVA Air neboli EVA Airways je jednou z nejlépe hodnocených aerolinek na světě a rozhodně se není čemu divit. I my bychom jim dali 5 hvězdiček – od moderních, pohodlných a dobře vypadajících letadel (zvenčí i zevnitř), přes skvělý a profesionální servis na palubě až po velice milý a sympatický personál. Škoda jen, že zatím nelétají do Prahy.

PS: Pokud má váš let zpoždění nebo dojde k úplnému zrušení letu, můžete získat odškodnění až 600 €!

Zavazadla

Každý cestující si může s sebou na palubu vzít jedno klasické příruční zavazadlo o max velikosti 56 × 36 × 23 cm a o maximální váze 7 kg. K tomu si může přibrat menší zavazadlo o velikosti 40 × 30 × 10 cm v podobě kabelky, tašky na notebook a menšího batohu. Toto zavazadlo se musí vejít pod sedačku před vámi.

V ceně každé letenky je také minimálně jeden kus odbaveného zavazadla. Pokud letíte kamkoliv mimo Severní a Jižní Ameriku, můžete si s sebou vzít zavazadlo minimálně do 20 kg. Pokud poletíte za Atlantik do Ameriky (Severní, Střední, Jižní), můžete si s sebou vzít 1 ks do 23 kg. Váha a počet zavazadel je ovlivněn tarifní třídou, kterou letíte.

Nákup letenek

Letenky od společnosti EVA Air kupujte u nás v rezervačním systému.

Kontakt

Pokud budete potřebovat kontaktovat aerolinku, tak můžete volat na Hotline v českém jazyce + 420 296 368 270 během jejich otevírací doby po – pá 9:00 – 17:00.

Služby

Občerstvení máte na palubě aerolinky EVA Air zdarma. Téměř vždy se bude jednat o teplé plnohodnotné jídlo. Těšit se také můžete na zábavní systém na palubě v podobě velkého výběru filmů, hudby, her a seriálů.

Jako jedna z mála aerolinek nabízí seating zdarma, ať už při koupi letenky nebo kdykoliv potom.

Cestovatelé, kteří mají v rámci routing více než 7hodinový layover v Tchaj-wanu (TPE), mohou nově využít bezplatných prohlídek města organizovaných dopravcem. Podívejte se na kompletní podmínky programu.

Destinace

Nejvíce linek nabízí EVA Air v regionu jihovýchodní a východní Asie.

Provozuje však také několik dálkových linek do Evropy – do Amsterdamu (AMS), Londýna (LHR), Paříže (CDG) a zejména Vídně (VIE)! Právě z rakouského letiště nabízí, i pro našince, zajímavé letenky na Tchaj-wan nebo do Thajska (Bangkok).

Flotila

Flotilu společnosti EVA Air tvoří jak Airbusy, tak Boeingy. Nejvíce mají Airbusů A321-200 (cca 22×) a Boeingů 777-300ER (cca 39×). Ve flotile ale naleznete i zbrusu nové Boeingy 787-9/10 Dreamlinery.

Flotila aerolinky celkem čítá více než 80 letounů.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)