Akční letenky Praha – Bangkok

Hledat letenky do Bangkoku

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Thajsko > Bangkok

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Bangkoku.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Bangkoku za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Bangkoku?

Standardní cena letenky z Prahy do thajského Bangkoku se pohybuje mezi 15 000 a 19 000 Kč. V Případě akční letenky Praha – Bangkok můžete očekávat cenovku okolo 12 000 Kč a výjimečně letenky do Thajska pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky z Prahy do Bangkoku?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Bangkoku je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Bangkoku za ceny okolo 12 000 Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Bangkoku?

Akční letenky Praha – Bangkok nabízí i prémiový dopravci jakými jsou Qatar Airways, Emirates či Turkish Airlines. Letenky za super cenovku do Bangkoku také občas vypadnou z dílny aerolinky Finnair či Flydubai (dceřiná společnost Emirates – pozor však na rozdílnou kvalitu palubního servisu atd.). Solidní ceny letenek do Bangkoku mívá i Air France, kromě nízké ceny bývají v této kombinaci rychlé přestupy v Paříži. Nejlevnější letenky do Bangkoku pak pořídíte v našem vyhledávači letenek.

Jaká je doba letu z Prahy do Bangkoku?

Přímé letecké spojení Praha – Bangkok bohužel neexistuje, byť se o něm dlouho hovořilo. Při cestě do Bangkoku je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Bangkoku se většinou pohybuje mezi 15 a 20 hodinami Když se vám podaří sehnat letenky do Bangkoku s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 13 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Bangkoku?

Letenky do Bangkoku v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Bangkoku

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Bangkoku. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme na nejlepší akci.

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Bangkoku

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou nejen v Bangkoku, ale i v celém Thajsku.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do Bangkoku

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)