Západní Kanada: z Berlína a Mnichova do Vancouveru
12.9.2023

Západní Kanada: z Berlína a Mnichova do Vancouveru

10 583

O této nabídce

Jelikož akčních letenek na západní pobřeží Kanady v poslední době příliš nebylo, potěšíme dnes cestovatele, kteří tuto oblast mají v hledáčku. Aerolinky American Airlines a British Airways nabízí zpáteční letenky z Berlína a Mnichova do Vancouveru za fajn cenu. V případě odletů z Berlína (BER) za letenku zaplatíte 10 583 Kč a za zpáteční letenku z Mnichova (MUC) si připravte 10 936 Kč. Termíny jsou k mání od ledna do března 2024 a najdete je v našem kalendáři níže. Prozkoumejte kanadskou divočinu například v termínu od 13. do 25. března. Po cestě vás vždy čeká přestup v britském Londýně (LHR).

Akce je platná pouze do 26. září 2023!

Na palubu American Airlines a British Airways si vezmete zdarma kabinové zavazadlo o rozměrech 56 × 36 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíte za 70 € za směr. Na zaoceánském letu se bude podávat teplé jídlo a nápoje, na krátkých linkách si občerstvení budete muset zakoupit.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov nebo průvodce parkováním na letišti Berlín.

To nejlepší z Kanady v okolí Vancouveru

Mezi písečnými plážemi při pobřeží Tichého oceánu a zasněženými vrcholky hor leží pohádkový Vancouver. Zimy tam jsou mírnější než ve zbytku Kanady a příroda je přenádherná. Využijte obou světů, které tenhle kraj nabízí. Zdolejte Mt. Seymour, obdivujte podmanivou krásu lesů v Capilanu i majestátní velryby a černobílé kosatky obývající přilehlé oceánské vody. Půjčte si auto a vyražte na road trip po dálnici Sea to Sky otevírající po cestě do Whistleru dechberoucí výhledy. Navštivte muzea, galerie, restaurace, Vancouver je tak kosmopolitní, že v jediném městě naleznete snad celý svět.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Krásy Vancouveru a celé Britské Kolumbie prozkoumáte nejpohodlněji pomocí půjčeného auta. To si zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Ideální auto vás vyjde od 1 190 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kanady

Pro cesty do Kanady potřebujete mít elektronickou registraci eTA. Už není třeba mít negativní test nebo očkování. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Kanadě“.

Náhled letenky z Berlína do Vancouveru za 10 583 Kč
Západní Kanada: z Berlína a Mnichova do Vancouveru

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Mnichov (MUC)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)