Za nezapomenutelnými zážitky do Las Vegas z Mnichova
10.4.2024

Za nezapomenutelnými zážitky do Las Vegas z Mnichova

11 133

O této nabídce

Dovolená, na kterou nikdy nezapomenete? Rozhodně ta v hříšném Las Vegas, kam si zaletíte z Mnichova díky nabídce aerolinek American Airlines a British Airways. Zpáteční letenky na západ Spojených států jsou nyní k mání za 11 133 Kč a odletět můžete už příští týden – například v termínu od 17. do 30. dubna. Další termíny jsou dostupné od dubna do června letošního roku (vč. státních svátků), určitě si vybere každý. Po cestě vás čeká vždy minimálně jeden přestup, a to zpravidla v USA a britském Londýně (LHR).

V ceně letenky máte kabinové zavazadlo o rozměrech do 56 × 36 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (klasicky malý batoh nebo kabelka). Odbavené zavazadlo do 23 kg vás nejlevněji vyjde při nákupu letenek v tarifu Main cabin, kdy za ně zaplatíte 13 793 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Za hazardem i Grand Canyonem do Vegas

Zažijte největší kontrast v zemi kontrastů! Zůstaňte 24 hodin v Las Vegas – městě, které nikdy nespí – v zajetí neonů, hluku a milionů lidí! Svezte se gondolou v Benátkách, na horské dráze v New Yorku, navštivte Eiffelovku. Prohrajte hrst dolarů v kasínu Flamengo, probdělou noc spláchněte v tančící fontáně Bellagio. A pak? Grand Canyon a první pohled dolů! Ať čekáte cokoli, tohle ne! Rozhodně nic tak ohromujícího. Kolena se podlomí, hlava zatočí, dech zatají! A dole? Jen divoké Colorádo a vy oddychující pod hvězdami! Slyšíte? Ticho! Jen těžko uvěřit, že před pár hodinami vám v hlavě burácelo Vegas!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si ve Vegas auto a vydejte se na roadtrip po západě USA. Ideální kára na vás čeká v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 1 300 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před odletem si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Více informací o podmínkách vstupu do USA najdete v našem průvodci.

Náhled letenky z Mnichova do Las Vegas za 11 133 Kč

Za nezapomenutelnými zážitky do Las Vegas z Mnichova


Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Mnichov (MUC)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)