Z Vídně do Kostariky v hlavní sezoně a s odbaveným zavazadlem
29.6.2022

Z Vídně do Kostariky v hlavní sezoně a s odbaveným zavazadlem

12 363

O této nabídce

Hodně pěknou akci na letenky do Kostariky si připravily aerolinky z letecké aliance Star Alliance – konkrétně spolupracující Air Canada, Austrian Airlines a Brussels Airlines. Zpáteční letenky z Vídně do San José aktuálně pořídíte za pěknou cenu 12 363 Kč! Termíny jsou dostupné v během hlavní sezony od listopadu letošního roku do března toho nadcházejícího. Nabídka je to o to lákavější, že základní tarif již obsahuje i odbavené zavazadla v ceně! Cestou do Kostariky i zpět vás čeká jeden hladký přestup v kanadském Montrealu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kostariky

Cestování do Kostariky je opět „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kostarice“.

PS: Kvůli routingu přes Kanadu však nezapomeňte na registraci eTA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Inspirace před cestou

Před cestou do Kostariky se můžeš inspirovat v našich čtivých cestopisech:

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do San José za 12 363 Kč

Z Vídně do Kostariky v hlavní sezoně a s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air Canada

Austrian Airlines

Brussels Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)