Z Prahy na Island během června
24.5.2024

Z Prahy na Island během června

4 686

O této nabídce

Každý správný milovník přírody by měl alespoň jednou za život navštívit zemi ohně a ledu. Spolupráce aerolinek Lufthansa a Swiss International Air Lines ti nyní přináší ovoce v podobě letenek z Prahy na Island, konkrétně do města Keflavík (KEF), za 4 686 Kč. Za tuto cenu pořídíš kratší i delší termíny během června, například od úterý 11. do čtvrtka 20. 6. Po cestě se připrav na jeden přestup ve Frankfurtu (FRA) nebo v Curychu (ZRH).

V ceně zpáteční letenky máš 2 příručáky – větší i rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Pokud si s sebou chceš vzít odbavené zavazadlo, kup si letenky v tarifu Economy Classic, kdy tě vyjdou na 6 809 Kč. Během letů dostaneš něco malého na zub a pití zdarma.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Island je prostě srdcovka

Po tomhle výletě nejspíš skončíš s nachlazením a pořádnými puchýři na nohou, a stejně nebudeš litovat. Ty živelné islandské sopky, majestátní vodopády a dechberoucí měsíční krajina prostě navždy zůstanou v tvým srdci. Půjč si v Reykjavíku auto a objeď ostrov celý dokola, zdolej třeba ledovec Skaftafellsjökull nebo se vydej za dobrodružstvím do Duhových hor. A až přijde čas na zaslouženou termální lázeň, smoč své znavené tělo v “profláklé” Modré laguně anebo dej přednost jednomu z utajených horkých jezírek rozesetých po nespoutané islandské krajině.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si na letišti auto a vydej se na trip kolem celého ostrova. Perfektní kára na tebe čeká v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 1 098 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy na Island za 4 686 Kč
Z Prahy na Island během června

Bude se hodit

Letiště Curych (ZRH)

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Keflavík (KEF)

Letiště Praha (PRG)

Lufthansa

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)