Z Prahy na Filipíny: Manila vč. odbaveného zavazadla
9.2.2023

Z Prahy na Filipíny: Manila vč. odbaveného zavazadla

14 743

O této nabídce

V návaznosti na náš dopolední „akci“ z Prahy do Hongkongu vám servírujeme také tip na letenky s cílem na Filipínách, které jsou atraktivním prodloužením již zmiňovaného routingu. Jedná se o letenky z Prahy na Filipíny v období od října do prosince s leteckými společnostmi British Airways a Cathay Pacific. Zpáteční letenky z Prahy do Manily vyjdou na velmi solidních 14 743 Kč, a to například v termínu od 4. do 18.11. 2023 (kdy také ušetříte jeden den dovolené díky státnímu svátku). Pokud o cestě na  toto souostroví přemýšlíte, tak rozhodně neváhejte. Ceny letenek z Prahy do jihovýchodní Asie totiž za podobné ceny nejsou pravidlem a dostupných termínů je na výběr víc než dost. Po cestě do Manily i zpět vás čekají přestupy v Londýně a v Hongkongu.

V základní ceně letenek je obsaženo jedno odbavené zavazadlo o maximální hmotnosti 23 kg a klasický příručák do 7 kg. Na letech operovaných aerolinkou Cathay Pacific (Londýn–Hongkong, Hongkong–Manila a zpět) bude podáváno teplé jídlo.

Náš tip: Využijte po cestě na Filipíny stopoveru v Hongkongu, kde můžete strávit pár dní prozkoumáváním tohoto městského státu. Takové letenky si poskládáte díky funkci „Více měst“ v našem vyhledávači.

Podmínky pro cestování

Cesta na Filipíny

Pro vstup na Filipíny musíte disponovat očkovacím certifikátem nebo negativním testem (ne starším 24 hodin v době zahájení cesty z Prahy). Zároveň se musíte zaregistrovat na portálu eTravel. Pokud test mít budete, musíte ho podstoupit po příletu do Manily. Pro aktuální informace navštivte naši stránku „Koronavirus na Filipínách“.

Za účelem tranzitu ve Velké Británii a v Hongkongu nepotřebujete žádné další dokumenty. Více informací naleznete v našich článcích „Koronavirus v Hongkongu“ a  „Koronavirus ve Velké Británii“.

Pokud se však rozhodnete využít stopover v Hongkongu, nezapomeňte vyplnit příjezdový formulář a také musíte disponovat negativním testem. Očkovací certifikát od 6. února 2023 vyžadován již vyžadován není.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ráj na zemi? To jsou Filipíny

Filipíny jsou srdcovka. Přes sedm tisíc ostrůvku rozesetých po křišťálově čistých vodách Tichého oceánu, zarostlých hustými deštnými lesy a lemovaných sluncem políbenými plážemi, obývají snad ti nejusměvavější lidé světa. Sedněte do barevného jeepney a poznávejte okolí, nebo se vydejte vstříc dálkám na bambusové loďce. Šnorchlujte s králi tamních vod – obřími žraloky velrybími a potápějte se jejich korálovým královstvím. Zdolejte úchvatný vulkán Mayon (2 462 m. n. m.), pokud teda zrovna nesoptí, navštivte burácející vodopády Tumalog Falls a dechberoucí rýžové terasy Banaue nebo se položte se slaďoučkým kokosem na bílé písky El Nida.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Manily za 14 734 Kč
Z Prahy na Filipíny: Manila vč. odbaveného zavazadla
Náhled letenky z Prahy do Manily se stopoverem v Hongkongu za 15 083 Kč
Z Prahy na Filipíny: Manila vč. odbaveného zavazadla

Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Praha (PRG)

British Airways

Cathay Pacific

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)