Hongkong z Prahy s odbaveným zavazadlem
9.2.2023

Hongkong z Prahy s odbaveným zavazadlem

13 396

O této nabídce

Láká vás Hongkong? Tak to jste tu správně. Návštěvu Hongkongu si můžete vychutnat od konce září do listopadu 2023 na letech z Prahy, a to díky aerolinkám Cathay Pacific a British Airways. Navíc od 6.2. 2023 není nutné před cestou předkládat očkovací certifikát, což cesty do tohoto městského státu značně zlehčuje. Nejlevnější termíny vychází na 13 396 Kč, například od 30.10 do 6.11. Po cestě tam i zpět vás čeká jeden přestup v Londýně, ale pokud byste chtěli zastávku v této britské metropoli využít k návštěvě města, můžete si vybrat i cesty s delším přestupem.

Příjemnou skutečností je to, že si s sebou do Hongkongu můžete vzít rovnou dvě zavazadla – jedno klasické kabinové do 7 kg a jedno odbavené do 23 kg. Další výhodou je teplé jídlo podávané na zaoceánském letu s Cathay Pacific.

Podmínky pro cestování

Cesty do Hongkongu

Od 6.2. 2023 se Hongkong otevřel i cestovatelům bez očkovacího certifikátu. Stále ale platí povinnost disponovat negativním testem a nutností vyplnit příjezdový formulář. Doporučujeme sledovat aktuální opatření, která naleznete na naší stránce „Koronavirus v Hongkongu“.

Pro přestup ve Velké Británii nepotřebujete očkovací certifikát, test či formuláře. Každopádně se podívejte na také na naší stránku „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1ks kabinové zavazadlo do 7 kg + 1 ks odbavené zavazadlo do 23 kg
  • Dostupnost: konec září – listopad 2023
  • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Město nekonečných možností, to je Hongkong

Asijské Las Vegas, tak trochu jiná Čína. Hongkong je snovým velkoměstem, metropolí nabízející nekonečné možnosti nákupů a zábavy. Nablýskané mrakodrapy se drápají vysoko do mraků a kasina, horské dráhy a zábavní parky vás nenechají propadnout nudě ani na vteřinu. Vyhlídková plošina Sky100 se nachází ve stém patře Mezinárodního komerčního centra a nabízí fascinující výhledy na město, ale i zelené kopce a visutý most Tsing Ma, jeden z nejdelších na světě. Spojuje Hongkong s ostrovem Lantau, jakousi oázou klidu v nikdy nespícím chaosu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Hongkongu za 13 396 Kč
Hongkong z Prahy s odbaveným zavazadlem

Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Praha (PRG)

British Airways

Cathay Pacific

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)