Z Prahy na exotický Mauricius přes celou zimu
21.8.2023

Z Prahy na exotický Mauricius přes celou zimu

12 846

O této nabídce

Dlouhodobě nejlevnější letenky na Mauricius jsou doménou leteckých společností s aliance SkyTeam (Air France, KLM, Kenya Airways). Zpáteční letenky z Prahy (PRG) na tento exotický ostrov (MRU), jehož břehy omývají vody Indického oceánu, pořídíte za sympatickou cenu 12 846 Kč.

Základní tarif navíc obsahuje štědrý zavazadlový limit, který cestovatele opravňuje bezplatně přepravit hned 2 ks odbavených zavazadel. Dostupné termíny tradičně naleznete v našich přehledných kalendářích níže. Na vysněnou dovolenou na Mauricius se můžete vydat během listopadu a poté prakticky po celou zimu od ledna do března. Routing v obou směrech zahrnuje dva přestupy – v Amsterdamu (AMS) a Nairobi (NBO). Jejich délka závisí na výběru konkrétních cestovních dat, nicméně jednomu delšímu layoveru na největším letišti v Keni se nevyhnete.

Veškeré informace o letišti na Mauriciu (MRU), vč. tipů na dopravu z letiště do hlavního města i dalších destinací na ostrově, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Pokud byste na Mauricius rádi vyrazili stylově, v prémiové cestovní třídě aka business class, podívejte se na náš včerejší letenkový tip – z Mnichova za 33 276 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mauricius

Cestování na Mauricius je téměř „jako dřív“ = žádné testy, žádné certifikáty. Jedinou podmínkou vstupu zůstává vyplněné příjezdového formuláře. Kompletní informace a užitečné odkazy naleznete na naší stránce „Koronavirus na Mauriciu“.

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 12 846 Kč

Z Prahy na exotický Mauricius přes celou zimu


Bude se hodit

Letiště Mauricius (MRU)

Letiště Praha (PRG)

Air France

Kenya Airways

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)