Z Prahy do Perského zálivu: Bahrajn nebo Kuvajt
9.12.2022

Z Prahy do Perského zálivu: Bahrajn nebo Kuvajt

5 225

O této nabídce

V akčních nabídkách tureckého nízkonákladového dopravce Pegasus Airlines ulovíte také levné letenky na trasách z Prahy do Perského zálivu. Zpáteční letenky z Prahy do Kuvajtu pořídíte za 5 225 Kč, zatímco zpáteční letenky z Prahy do Bahrajnu za 5 420 Kč. K dispozici je pestrá paleta termínů v lednu a první polovině února. Ve vybraných dnech se vyskytnout levné letenky také na přelomu únor a března. Ideální časovou dotací pro návštěvu Bahrajnu i Kuvajtu je naší optikou prodloužený víkend.

Základní tarif „Basic“ sice zahrnuje pouze přepravu příručního zavazadla. Vyšší tarif „Essentials“ (vč. odbaveného zavazadla) pořídíte za příplatek á 29 €/směr. Pro úplnost dodáváme informace o přestupech: v obou směrech vás routing povede přes istanbulské letiště Sabiha Gökcen.

Mrkněte se i na další lákavé akce od Pegasusu:

Podmínky pro cestování

Cestování do Perského zálivu

Cestování do Bahrajnu i Kuvajtu je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Do obou zemí si vystačíte s turistický vízem. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete v našich průvodcích „Koronavirus v Bahrajnu“ respektive „Koronavirus v Kuvajtu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Kuvajtu za 5 225 Kč

Z Prahy do Perského zálivu: Bahrajn nebo Kuvajt


Bude se hodit

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)