Z Prahy od Ománu přes zimu: levné letenky do Muscatu
2.12.2022

Z Prahy od Ománu přes zimu: levné letenky do Muscatu

6 460

O této nabídce

Pěknou promo akci dnes zveřejnila turecká nízkonákladová aerolinka Pegasus Airlines. V jejím rezervačním systému ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Ománu za 6 460 Kč – a taková akce tu dlouho nebyla! Poletíte do hlavního města celé země, Muscatu, a v obou směrech vás čekají pohodové přestupy v Istanbulu. Termíny za akční ceny jsou dostupné během prvních třech měsíců kalendářního roku 2023 čili zde máte ideální možnost, jak si v zimě zaletět do teplých krajin, které nejsou až tak vzdáleny.

Pokud máte blíže vídeňské letiště, mohla by se hodit informace, že letenky odtamtud do Muscatu pořídíte za podobné ceny jako v případě odletů z Prahy.

Podmínky pro cestování

Cesta do Ománu

Cestování do Ománu již nepodléhá žádným „COVID pravidlům“. Turistické vízum obdržíte zdarma na letišti po příletu. Kompletní informace naleznete tradičně v našem průvodci „Koronavirus v Ománu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Přesuny po území Ománu nejsou rozhodně ty z nejjednodušších. Maximální volnost získáte s vlastním auťákem, tak se mrkněte  do naší autopůjčovny a kočár na vás může čekat již na letišti. Pronájem auta v příkladovém termínu vyjde na cca 6 tisíc Kč / týden. V případě volby „SUV“, které ale není nutné, počítejte s dvojnásobnými cenami.

Náhled letenky z Prahy do Muscatu za 6 460 Kč

Z Prahy od Ománu přes zimu: levné letenky do Muscatu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)