Z Prahy do Íránu: zimní Teherán
7.12.2022

Z Prahy do Íránu: zimní Teherán

5 187

O této nabídce

Akčních letenek do Íránu je v „době post-covidové“ velmi poskromnu. Touto optikou se jeví jako zajímavá možnost k cestě do Teheránu aktuální promo akce turecké nízkonákladové aerolinky Pegasus Airlines. V její nabídce ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Teheránu za 5 187 Kč. Dostupné jsou termíny v lednu a únoru příštího roku. Základní tarif „Basic“ sice zahrnuje pouze přepravu příručního zavazadla, nicméně vyšší tarif „Essentials“ (vč. odbaveného zavazadla) pořídíte za nevelký příplatek á 20 €/směr. Pro úplnost dodáváme informace o přestupech: v obou směrech vás routing povede přes istanbulské letiště Sabiha Gökcen.

Mrkněte se i na další lákavé akce od Pegasusu:

Podmínky pro cestování

Cesta do Íránu

Před cestou do Íránu je stále nutné disponovat očkovacím certifikátem nebo negativním PCR testem. Kromě toho platí standardní povinnost vlastnit turistické vízum. Kompletní informace i užitečné odkazy (vízum online) naleznete na naší stránce „Koronavirus v Íránu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz poznávat Írán

Terorismus, země zlodějů a vrahů… anebo země nesmírně vřelých lidí a krásných pouští, země nezapomenutelných západů slunce barvících celé širé nebe do oranžova, památky a tradiční kuchyně pestrých barev i chutí? Je jen a jen na vás, jakou tvář Íranu chcete poznat a pochopit. Vydejte se do pouště Kaluts Dasht-e Lut. Obdivujte pískovcové skulptury tvarované závějemi větru, přespěte uprostřed té písečné prázdnoty – jen nezapomeňte, že po setmění má teplota tendenci padat k nule. Navštivte svatyni Aramgah-e Shah-e v Širázu, její zrcátková výzdoba vám svými ornamenty, leskem a třpytem naprosto vyrazí dech. Neopomeňte ani hlavní město Teherán a jeho laskavost i chaos. Na Írán už nikdy nezapomenete.

Náhled letenky z Prahy do Teheránu za 5 187 Kč

Z Prahy do Íránu: zimní Teherán


Bude se hodit

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)