Z Prahy do Pákistánu: Karáčí za skvělou cenu
5.12.2022

Z Prahy do Pákistánu: Karáčí za skvělou cenu

6 485

O této nabídce

Snažíme se pro vás lovit letenky i do turisty méně exponovaných destinací, které ale rozhodně cestovatelům mají co nabídnout! A přesně takovou destinací je i Pákistán!  V aktuální promo akci turecké nízkonákladové aerolinky Pegasus Airlines ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Karáčí za skvělou cenu 6 485 Kč! Vaší cílovou destinací se stane největší město v zemi (dokonce bývalá metropole) ležící na pobřeží Arabského moře, které je ideálním vstupním bodem do Pákistánu.

Základní tarif „Basic“ obsahuje pouze přepravu příručního zavazadla. Pokud preferujete cestovat s odbaveným, zakupte letenky ve vyšším tarifu „Essentials“ za nepatrný příplatek á 20 €/směr. Routing vás v obou směrech povede přes Istanbul, přestupy jsou ale hladké. Termíny jsou dostupné po celé první čtvrtletí příštího roku (tj. od ledna do března). Odlety z Prahy připadají vždy na pondělí/středu/pátek/neděli a návraty z Karáčí poté na pondělí/úterý/čtvrtek/sobotu.

Mrkněte se i na další lákavé akce od Pegasusu:

Podmínky pro cestování

Cesta do Pákistánu

Před cestou do Pákistánu je stále nutné disponovat očkovacím certifikátem nebo negativním PCR testem. Kromě toho platí standardní povinnost vlastnit turistické vízum. Kompletní informace i užitečné odkazy (vízum online či formulář) naleznete na naší stránce „Koronavirus v Pákistánu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Karáčí za 6 485 Kč

Z Prahy do Pákistánu: Karáčí za skvělou cenu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)