Turecká Kappadokie z Prahy v mnoha termínech
3.12.2022

Turecká Kappadokie z Prahy v mnoha termínech

3 483

O této nabídce

V aktuální promo akci turecké nízkonákladové aerolinky Pegasus Airlines ulovíte levné letenky do Kappadokie! Atraktivní oblast ve středním Turecku je cílem mnoha cestovatelů. Využijte proto akční letenky z Prahy do Kayseri za 3 483 Kč a vyrazte se přesvědčit na vlastní oči. Vybírat lze z opravdu velkého množství termínů od poloviny ledna do začátku března (de facto každý den). Můžete se tedy do Turecka vypravit např. na jarní prázdniny nebo jen na některý ze zimních prodloužených víkendů. Routing zahrnuje jeden pěkný přestup v Istanbulu a jedná se tak o poměrně rychlé lety do cílové destinace.

Podmínky pro cestování

Cesta do Turecka

Cestování do Turecka je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Turecku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Turecká Kappadokie

Kappadokie je především o nádherné přírodě – tamější krajina je plná nejen hlubokých údolí a kaňonů. Vystupují z ní také nezvyklé útvary ve formě tufových pilířů rozličných tvarů a barev, z nichž eroze během tisíciletí vytvořila okulahodící přírodní díla. Ideálním výchozím bodem pro výlety je malebné městečko Göreme, odkud můžete vyrazit na trek po okolní krajině anebo se za ranního rozbřesku vznést horkovzdušným balonem do výšky a kochat se pohledem na Kappadokii z ptačí perspektivy. Za návštěvu stojí také podzemní města Derinkuyu či Kaymakli, která jakoby snad nepocházela z našeho světa.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Kayseri za 3 483 Kč

Turecká Kappadokie z Prahy v mnoha termínech


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)