Z Prahy do Egypta k Rudému moři: Hurghada nebo Šarm aš-Šajch
8.12.2022

Z Prahy do Egypta k Rudému moři: Hurghada nebo Šarm aš-Šajch

4 281

O této nabídce

V aktuálně probíhající promo akci u turecké nízkonákladové aerolinky Pegasus Airlines ulovíte také akční letenky z Prahy do Egypta. V případě cesty k Rudému moři je na výběr ze dvou destinací: zpáteční letenky do Hurghady pořídíte za 4 281 Kč, zatímco zpáteční letenky na Sinajský poloostrov do Šarm aš-Šajchu za 4 987 Kč. K dispozici je pestrá paleta termínů v lednu a první polovině února. Ve vybraných dnech se vyskytnout levné letenky také na přelomu únor a března.

Základní tarif „Basic“ sice zahrnuje pouze přepravu příručního zavazadla. Vyšší tarif „Essentials“ (vč. odbaveného zavazadla) pořídíte za příplatek á 29 €/směr. Pro úplnost dodáváme informace o přestupech: v obou směrech vás routing povede přes istanbulské letiště Sabiha Gökcen.

Mrkněte se i na další lákavé akce od Pegasusu:

Podmínky pro cestování

Cesta do Egypta

Cestování do Egypta je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Egyptě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Hurghady za 4 281 Kč

Z Prahy do Egypta k Rudému moři: Hurghada nebo Šarm aš-Šajch


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)