Z Prahy do Ománu: first-minute letenky do Maskatu
18.4.2023

Z Prahy do Ománu: first-minute letenky do Maskatu

5 878

O této nabídce

Turecký nízkonákladový dopravce Pegasus Airlines si na dnešek přichystal pěknou promo akci na first-minute letenky do Ománu! Zpáteční letenky z Prahy do hlavního města sultanátu, Maskatu, pořídíte za parádní cenu 5 878 Kč. K dispozici máte dostatečné množství termínů od ledna do března příštího roku. Základní tarif „Essentials“ obsahuje přepravu příručního zavazadla (max. 8 kg), s nímž ale pobyt v Ománu bez problémů zvládnete. Routing vede v obou směrech přes Istanbul (SAW).

Kromě letenek z Prahy do Ománu se promo akce vztahuje také na odlety z dalších letišť blízkých hranicích ČR. Z Vídně (VIE) a Mnichova (MUC) pořídíte letenky za analogické ceny jako v případě odletů z Prahy.

Jak se dostat z letiště v ománském hlavním městě a další užitečné tipy naleznete v našem novém průvodci letiště Maskat (MCT).

Podmínky pro cestování

Cesta do Ománu

Cestování do Ománu již nepodléhá žádným „COVID pravidlům“. Turistické vízum obdržíte zdarma na letišti po příletu. Kompletní informace naleznete tradičně v našem průvodci „Koronavirus v Ománu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky z Prahy do Ománu

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Omán příjemně překvapí každého cestovatele

Omán je pouští, ale i oázou. Nekonečné oranžové písky, duny a karavany velbloudů střídá zeleň a banánové plantáže. Na obzoru se zdvihají skaliska a země praská, vytvářejíc úchvatné kaňony. S trochou štěstí můžete potkat divoké přímorožce a elegantní gazely. Jak je krásná ománská příroda, tak nádherná jsou i města a jejich obyvatelé. Nenajdete tu věžáky ani skleněné budovy, jen vřelost beduínů a arabskou tradici. Ulice voní kadidlem a ženy nosí barevné šaty. Zavítejte do přístavního Maskatu pro slaďoučké datle a šperky z perleti. Ubytujte se v jednom z luxusních resortů a nechte se rozmazlovat, Omán si vás získá.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Přesuny po území Ománu nejsou rozhodně ty z nejjednodušších. Maximální volnost získáte s vlastním auťákem, tak se mrkněte  do naší autopůjčovny a kočár na vás může čekat již na letišti. Pronájem auta  vyjde na cca 750 Kč / den. V případě volby „SUV“, které ale není nutné, počítejte s dvojnásobnými cenami.

Náhled letenky z Prahy do Maskatu za 5 878 Kč

Z Prahy do Ománu: first-minute letenky do Maskatu


Bude se hodit

Letiště Maskat (MCT)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)