Z Prahy do Neapole přes celé léto od června do srpna
22.5.2023

Z Prahy do Neapole přes celé léto od června do srpna

od 700

O této nabídce

Letošní ceny prázdninových letenek se dle očekávání budou pohybovat ve vyšších cenových hladinách, než jsme byli v posledních letech zvyklí. Jakékoliv letenky z České republiky k moři, jejichž cenovka bude třímístná, lze potom označit za naprosto parádní úlovek! A přesně takovou možnost nabízí nízkonákladová aerolinka Wizz Air na trase z Prahy (PRG) do Neapole (NAP). Zpáteční letenky z české metropole do italského regionu Kampánie ulovíte v rezervačním systému dopravce za ceny začínající na 700 Kč (jako vždy platí pro členy WDC – ostatní cestovatelé si budou muset lehce připlatit). Nejlevnější letenky připadají na delší pobyt od 10. do 24. srpna. V rozmezí od 1 do 2 tisíc Kč ale pořídíte zpáteční letenky z Prahy do Neapole na mnoho dalších termínů prakticky po celé léto.

Jak se z letiště v Neapoli (NAP) dostat do centra města nebo rovnou do některého z letovisek na Amalfinském pobřeží vám prozradí náš užitečný průvodce.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled letenky z Prahy do Neapole za 700 Kč

Z Prahy do Neapole přes celé léto od června do srpna


Bude se hodit

Letiště Neapol (NAP)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)