Z Prahy do italských Benátek nejen o letních prázdninách
13.4.2023

Z Prahy do italských Benátek nejen o letních prázdninách

od 700

O této nabídce

Sníte o projížďce gondolou malebnými kanály italských Benátek? Nebo si chcete odpočinout na pískových plážích u Jaderského moře? Ano? Tak to vás potěší aerolinka Wizz Air, která nabízí zpáteční letenky z Prahy do Benátek doslova za hubičku. Ceny začínají na krásných 700 Kč, a to například od 22. do 23. května. Termínů je k mání dostatek od dubna do srpna, tedy i včetně letních prázdnin.

Tradičně platí, že na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu. Pokud poletíte ve dvou nebo létáte s Wizz Airem častěji, doporučujeme členství zakoupit. Ostatní si musí o pár stovek připlatit.

V ceně letenky máte zdarma jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příruční zavazadlo si můžete zakoupit v rámci služby Wizz Priority od 740 Kč za jeden směr a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 495 Kč v jednom směru.

Podmínky pro cestování

Cesty do Itálie

Pro vstup do Itálie již neplatí žádné vstupní podmínky. Nepotřebujete tedy žádné očkování, test ani formulář. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Romantické Benátky

Ach ty romantické Benátky! Poseté historickými paláci, protkané kanály a po třpytivé hladině jejich vod klouzají typické gondoly. Benátské kouzlo vás svádí už jen při pomyšlení na to město, ale jakmile tam poprvé vkročíte, stejně neuvěříte vlastním očím. Zapomeňte na cokoli co má kola, malebnými uličkami se procházejte pěšky nebo plujte na palubě gondoly či vaporetta. Navštivte náměstí svatého Marka, žasněte nad jeho bazilikou a slavnou věží Torre dell’Orologio. Vyjděte na téměř stometrovou Campanile a nechte se omámit výhledem nad taškami střech. Zvlášť působivý je v době, kdy slunce jde spát a město se celé rozzáří díky spoustě lamp.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Benátek za 700 Kč
Z Prahy do italských Benátek nejen o letních prázdninách

Bude se hodit

Letiště Benátky Marco Polo (VCE)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)