Z Prahy do Hongkongu s odbaveným zavazadlem
13.6.2023

Z Prahy do Hongkongu s odbaveným zavazadlem

13 741

O této nabídce

Hongkong je tak trochu jiný svět ležící v ústí Perlové řeky. Nenechte si uletět letenky do této asijské metropole, kde se rozhodně nudit nebudete. Aerolinky British Airways a Cathay Pacific nabízí zpáteční letenky z Prahy do Hongkongu za 13 741 Kč. Termíny jsou dostupné od letošního listopadu, nejvíce termínů je však k mání od ledna do března 2024. Jako příkladový termín může být odlet 6. a návrat 11. března. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v Londýně (LHR). 

S sebou na palubu si můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 36 × 23 cm a jednu osobní věc (malý batoh či kabelku). V ceně letenky je i odbavené zavazadlo do 23 kg. Na zaoceánském letu se můžete těšit na teplé občerstvení a širokou nabídku nápojů.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 odbavené zavazadlo do 23 kg, příruční zavazadlo (56 × 36 × 23 cm) do 7 kg  a osobní věc
  • Dostupnost: listopad 2023 – březen 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty do Hongkongu

Od letošního dubna jsou již zrušeny všechny vstupní podmínky pro lety do Hongkongu. Nepotřebujete tedy očkování, test ani vstupní formulář. Zcela bez omezení je i přestup na území Velké Británie. Více informací a aktuální opatření naleznete na našich stránkách „Koronavirus v Hongkongu“ a „Koronavirus ve Velké Británii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Asijská metropole, která stojí za to

V deltě Perlové řeky, obklopen Jihočínským mořem, vyrostl z malé rybářské vesničky voňavý přístav Hongkong. Své jméno získal díky pachu rybiny a vůni kadidla, které se odtud vyváželo. Tyhle časy už jsou ale dávno pryč a na asijské půdě se teď tyčí vysoké věžáky a moderní metropole, mix různých kultur a tradicí. Díky minulosti spjaté s Velkou Británii tu stále ulicemi, nesoucí anglická jména, jezdí dvoupatrové autobusy, silně kontrastující s pálivou chutí čínských jídel a sochou Velkého Buddhy meditujícím na klášteře Po Lin. Do toho okolní pláže nabízí koupání i surfování, zelené hřbety procházky zvlněnou krajinou a ruch velkoměsta nekonečné možnosti nákupů i noční zábavy plné neonových barev.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Hongkongu za 13 741 Kč
Z Prahy do Hongkongu s odbaveným zavazadlem

Bude se hodit

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Praha (PRG)

British Airways

Cathay Pacific

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)