Z Mnichova či Berlína do Guatemaly během podzimu
21.3.2023

Z Mnichova či Berlína do Guatemaly během podzimu

10 793

O této nabídce

Krásná a divoká, taková je středoamerická Guatemala. Prozkoumejte tuto exotickou zemi díky aerolince United Airlines, která nabízí letenky z Německa do Guatemaly, a to konkrétně z Mnichova (MUC) za 10 793 Kč a Berlína (BER) za 11 035 Kč. Termíny jsou dostupné od září do prosince 2023 a příkladovým termínem může cesta z Mnichova do Guatemala City od 23. do 30. 11. Po cestě vás čeká jeden přestup v Houstonu v případě letů z Mnichova. Při cestě z Berlína se připravte na přestupy dva – jeden v Houstonu a druhý ve Frankfurtu (FRA).

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 35 × 22 cm a jednu osobní věc. Odbavené zavazadlo si můžete přikoupit za 60 € v jednom směru. Během dlouhého letu také dostanete teplé jídlo a nápoje.

Podmínky pro cestování

Cesty do Guatemaly

Pro cesty do Guatemaly již není třeba dokládat očkování, testy ani mít vstupní formulář. Aktuální informace a opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Guatemale“.

Pro přestup v USA však musíte mít dokončené očkování a elektronickou registraci ESTA a to i v případě, že pouze přestupujete a neopustíte letiště. Vše potřebné najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Opomíjená perla Střední Ameriky

Země starých Mayů a dramatických scenérií, sopek, pralesů a nad nimi stoupající páry. Na své dovolené ve Střední Americe nevynechejte návštěvu hlavního města Guatemala City, pulzující životem a barvami umění a super moderními restauracemi, které si zamilují všichni foodies. Vyfoťte se s nebesky modrým jezerem Atitlán, mystickým a skrývajícím mnohá tajemství — ruiny města pod jeho hladinou. Vrcholem celé cesty nemůže být nic jiného než komplex mayských pyramid Tikal, natolik rozsáhlý, že nasáváním jeho atmosféry můžete s lehkostí strávit i několik dní. Východ slunce s černými siluetami pyramid na ohňovém pozadí si nenechte ujít, určitě stojí za brzké vstávání.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do Guatemaly za 10 793 Kč
Z Mnichova či Berlína do Guatemaly během podzimu

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Mnichov (MUC)

Lufthansa

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)