Z Prahy do jarní Budapešti
3.4.2023

Z Prahy do jarní Budapešti

od 1 182

O této nabídce

Zaletět si za poznávačkou jarních evropských metropolí nikdy není špatný nápad. Tentokrát Ryanair přichází s levnými letenkami z Prahy do Budapešti. Jejich cena začíná na 1 182 Kč za zpáteční letenku, a to například v termínu od 16. do 19. května. Termínů je k mání dostatek od dubna do června a nejlépe vychází výlet do maďarského hlavního města na dvoudenní otočky.

S sebou si můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Náročnější cestovatelé si připlatí za větší příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm od 250 Kč za jeden směr a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 383 Kč v jednom směru.

Náš tip: Akci můžete nakombinovat s akčními letenkami z Budapešti do Asie – například do Ázerbájdžánu, či na Čedžu v Jižní Koreji.

Podmínky pro cestování

Cesty do Maďarska

Pro cesty do Maďarska nepotřebujete žádné testy ani certifikáty, cestovat lze tedy zcela bez omezení. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Maďarsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Budapešť – město s nádechem Prahy i Vídně

Město guláše, čardáše a termálních lázní. Tahle „perla Dunaje“ oplývá jedinečným šarmem, bohatým životem a spoustou rozličných vůní a chutí. Kochejte se překrásnou architekturou římského amfiteátru a secesní čtvrtí. Navštivte Budínský hrad a největší synagogu Evropy, vykoupejte se v původních tureckých lázních a obdivujte panoramata okouzlující Budapešti v noci. Vydejte se na tržnici Nagy Vasarcsarnok pro šťavnaté klobásy, uherák a voňavou papriku. Maďarsko je také domovem langošů, seženete je na každém rohu, ale pro ty nejlepší se zakysanou smetanou zavítejte do proslulého Retró Büfé.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Budapešti za 1 182 Kč
Z Prahy do jarní Budapešti

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)