Z Berlína a Mnichova do mexického Cancúnu
13.9.2023

Z Berlína a Mnichova do mexického Cancúnu

11 293

O této nabídce

Minulý týden jsme vám přinesli tip na letenky do mexického Cancúnu z Mnichova v business třídě z dílny aerolinky TAP Portugal. Pokud si na luxus příliš nepotrpíte, ale Yucatán je ve vašem hledáčku, určitě i vás dnes potěšíme. TAP Portugal totiž nabízí i zpáteční letenky z Berlína a Mnichova do Cancúnu od letošního listopadu do března příštího roku za super cenu. Při odletech z Berlína pořídíte letenky za 11 293 Kč a z Mnichova si zaletíte o pár korun dráž – za 11 304 Kč. Vydejte se za dobrodružstvím do Mexika například v termínu od 20. února do 6. března. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v Lisabonu (LIS). Pokud budete mít přestup delší, určitě nevynechejte prohlídku města.

V ceně letenky máte zdarma velké kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Náročnější cestovatelé si přikoupí odbavené zavazadlo do 23 kg v rámci tarifu basic, kdy vás zpáteční letenka vyjde na 13 741 Kč (s odletem z Berlína).

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov  / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Za dobrodružstvím na Yucatán

Mexiko je jedinečnou zemí plnou kontrastů a koloritu, spalujících paprsků slunce a stínu sombrér, tradic a pestrých chutí. Především je pak zemí, která nezapomíná na své kořeny, zemí Mayů a Aztéků. Yucatán je v mnoha ohledech odlišný od zbytku Mexika, jeho bohatství je ale ohromné, to přírodní, kulturní i historické. Vnitrozemím prorůstají temně zelené pralesy skrývající mnohé klenoty, studny sladké vody, nádherné cenoty. Najděte v labyrintu květin proslulý Chichén Itzá, starobylé ruiny Mayské civilizace. Poklekněte na kolena a vzdejte hold Kukulkánovi, bohu nebes a slunce. Vydejte se na pobřeží, na sněhově bílé pláže a za solnými jezery Las Coloradas, dávající na odiv svůj výrazně růžový odstín.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Všechny památky a nejkrásnější pláže prozkoumáte nejjednodušeji díky půjčenému autu. To si snadno zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Menší, ale naprosto dostačující auto vás vyjde od 418 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika

Cestovatelé se do Mexika podívají již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Mexiku“.

Náhled letenky z Berlína do Cancúnu za 11 293 Kč
Z Berlína a Mnichova do mexického Cancúnu


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Lisabon (LIS)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)