Letenky z Mnichova do Cancúnu v business třídě
9.9.2023

Letenky z Mnichova do Cancúnu v business třídě

36 824

O této nabídce

Letenek v business třídě nikdy není dost a tak by byla škoda nepodělit se o další tip. Tím jsou zpáteční letenky z Mnichova do mexického Cancúnu v businessu na palubě aerolinky TAP Portugal. Za luxusní let do Mexika zaplatíte 36 842 Kč a k mání je dostatek termínů od ledna do března 2024. Co takhle útěk do tepla od 7. do 24. února? Po cestě vás vždy čeká jeden pohodový přestup v Lisabonu (LIS), během přestupu máte samozřejmě i vstup do letištních salónků.

V business třídě máte zdarma 2 odbavená zavazadla do 32 kg, 2 kabinová zavazadla a osobní věc. Během letů se můžete těšit na prvotřídní menu a neomezenou nabídku nápojů.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Do Cancúnu nejen za plážemi

Yucatán je mexický poloostrov, někdejší centrum Mayské civilizace. Vydejte se po jejích stopách, prozkoumejte temně zelené pralesy a v nich skrytý Palenque, tajemný Chichén Itzá, místo, kde vznikaly legendy o bozích, o krvavých obětech, o zrodu a konci světa. Mezi stromy v oblasti Lacanjá můžete potkat přímé potomky velkých Mayů. Povečeřte s nimi u ohně a naslouchejte jejich příběhům. Navštivte bílou Méridu, srdce Yucatánu. Vydejte své tělo paprskům slunce na nekonečných plážích Mayské riviéry. Krásy Cancúnu, Playa del Carmen i ostrova Cozumel vás naprosto polapí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Krásy Yucatánu prozkoumáte nejpohodlněji díky půjčenému autu. Ideální auto pro vaši dovolenou v Mexiku si zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Půjčovné vás vyjde od 302 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika

Cesty do Mexika jsou zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Mexiku“.

Náhled letenky z Mnichova do Cancúnu v business třídě za 36 824 Kč
Letenky z Mnichova do Cancúnu v business třídě

Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Mnichov (MUC)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)