V hlavní sezóně do mexického Tulumu z Mnichova
30.5.2024

V hlavní sezóně do mexického Tulumu z Mnichova

11 639

O této nabídce

I když se nám pomalu blíží léto, musíme si připomenout, že zimu je nejlepší strávit v teple. A k tomu vybízí i nabídka aerolinek Lufthansa a Air Canada, díky kterým si zaletíš na nově otevřené letiště na Mayské riviéře. Zpáteční letenky do mexického Tulumu totiž pořídíš z Mnichova za 11 639 Kč, a to na hlavní sezónu, která trvá od prosince do dubna. Tak se vydej za bílými plážemi a mayskými památkami například v termínu od 16. do 25. ledna. Po cestě tě čeká přestup ve Frankfurtu a Torontu či Montrealu dle routingu.

V ceně máš kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo (takže malý batoh nebo kabelka). Pokud potřebuješ odbavené zavazadlo, nejlevněji tě vyjde při nákupu letenky v tarifu Economy Basic, kdy ho máš v ceně. Na dlouhých letech se můžeš těšit na teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov / průvodce parkováním na letišti Berlín.

Zrelaxuj se na mexickém Yucatánu

Mexiko je jedinečnou zemí plnou kontrastů a koloritu, spalujících paprsků slunce a stínu sombrér, tradic a pestrých chutí. Především je pak zemí, která nezapomíná na své kořeny, zemí Mayů a Aztéků. Yucatán je v mnoha ohledech odlišný od zbytku Mexika, jeho bohatství je ale ohromné, to přírodní, kulturní i historické. Vnitrozemím prorůstají temně zelené pralesy skrývající mnohé klenoty, studny sladké vody, nádherné cenoty. Najdi v labyrintu květin proslulý Chichén Itzá, starobylé ruiny Mayské civilizace. Poklekni na kolena a vzdej hold Kukulkánovi, bohu nebes a slunce. Vydej se na pobřeží, na sněhově bílé pláže a za solnými jezery Las Coloradas, dávající na odiv svůj výrazně růžový odstín.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si na letišti pořádnou káru a vydej se na průzkum krás yucatánského poloostrova. Jedna taková na tebe čeká v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 941 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika a přestup v Kanadě

Pro vstup na území Mexika nepotřebuješ žádná víza ani speciální dokumenty, vystačíš si s platným pasem. Více se dozvíš na naší stránce.

Pokud tě čeká přestup v Kanadě, nezapomeň na elektronickou registraci eTA, kterou musíš mít i v případě, že neopustíš letiště. Další informace najdeš v našem průvodci.

Náhled letenky z Mnichova do Tulumu za 11 639 Kč
V hlavní sezóně do mexického Tulumu z Mnichova

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr )

Let zpátky

Mnichov - TQO - Mnichov
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Toronto Pearson (YYZ)

Air Canada

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)