TOP: Filipíny, Indonésie, Malajsie, Maledivy či Thajsko z Vídně
11.8.2022

TOP: Filipíny, Indonésie, Malajsie, Maledivy či Thajsko z Vídně

6 992

O této nabídce

Parádní nabídku letenek do jihovýchodní Asie přináší saúdskoarabská aerolinka Saudia! Zpáteční letenky do Bangladéše, na Filipíny, do Indie, Indonésie, Malajsie, na Maledivy, do Pákistánu či Thajska ulovíte za fantastické ceny od 6 992 Kč! Odlety jsou naplánovány z Vídně, zatímco návraty do Mnichova! Základní tarif navíc obsahuje také odbavené zavazadlo. Termínů je k dispozici kupa přes celou hlavní sezonu (od listopadu letošního roku až do dubna příštího roku), stačí mrknout do našich kalendářů níže!

Tady není nad čím váhat, máte-li v plánu zamířit v zimě do JV Asie, na lepší akci nenarazíte! Dá se navíc očekávat, že akční ceny nevydrží příliš dlouho…

Náš tip: zaleťte si do thajského Bangkoku přes letošní Vánoce! Letenky s odletem z Vídně 22. prosince 2022 a návratem do Mnichova 1. 1. 2023 ulovíte za parádní cenu 9 273 Kč >> REZERVUJ ZDE

Podmínky pro cestování

Cesta do JV Asie

Všechny destinace jsou pro turisty otevřené. Do Malajsie a Ománu se již cestuje jako dřív, na Maledivy s formulářem, do Bangladéše / Indie / Pákistánu / Thajska stačí negativní test / očkování, na Filipíny a do Indonésie bude třeba očkovací certifikát. Kompletní vstupní podmínky i opatření v jednotlivých zemích naleznete v našich průvodcích:

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku a návratem do Mnichova za 6 992 Kč

TOP: Filipíny, Indonésie, Malajsie, Maledivy či Thajsko z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
16 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)