Thajsko: z Mnichova do Bangkoku během podzimu
27.2.2023

Thajsko: z Mnichova do Bangkoku během podzimu

11 266

O této nabídce

Exotické Thajsko nikdy neomrzí. Vydejte se i vy prozkoumat tuto populární destinaci v jihovýchodní Asii na křídlech aerolinky Saudia Airlines. Ta nabízí letenky z Mnichova do Bangkoku a s návratem do Vídně od září do listopadu letošního roku za 11 266 Kč, a to například v termínu od 14. do 24. listopadu (kdy můžete využít i státního svátku). Po cestě tam i zpět vás čeká jeden přestup na letišti v Džiddě.

V ceně letenky máte odbavené zavazadlo o hmotnosti do 23 kg a příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 45 × 25 cm. Dále si můžete vzít jednu osobní věc (laptop či kabelku). Během letu vás také čeká teplé občerstvení a široká nabídka nápojů.

Podmínky pro cestování

Cesty do Thajska

Momentálně pro vstup do Thajska nepotřebujete žádné formuláře, certifikáty ani testy. Pro aktuální opatření a podmínky doporučujeme přes cestou sledovat naši stránku „Koronavirus v Thajsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: odbavené zavazadlo do 23 kg + příruční zavazadlo
  • Dostupnost: září – listopad 2023
  • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Thajsko nadchne každého cestovatele

Není těžké pochopit, proč je Thajsko stále tak populární. Každý si tam najde to svoje. Pro lidi, kteří si chtějí odpočinout na křišťálově čistých plážích jako vystřižených z katalogů cestovek, jsou vhodné ostrovy na jihu země. Objevitelé vyrazí naopak na sever do džungle na úžasné treky nebo si půjčí motorku a dají si takový malý soukromí roadtrip po tamních zakroucených silničkách. A hlavně, nebude vás toho mnoho stát. Thajsko je velmi levná země

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do Bangkoku a návratem do Vídně za 11 266 Kč
Thajsko: z Mnichova do Bangkoku během podzimu

Bude se hodit

Letiště Bangkok – Suvarnabhumi (BKK)

Letiště Mnichov (MUC)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)