Super akční letenky do USA z Ostravy
16.1.2023

Super akční letenky do USA z Ostravy

11 142

O této nabídce

Využijte akční letenky do USA z Ostravy za skvělou cenu! Polská aerolinka LOT nabízí letenky do Chicaga, New Yorku, Miami a Los Angeles již od 11 142 Kč, a to na spoustu termínů od února do dubna tohoto roku. Čeká vás pohodlný let s mezipřistáním ve Varšavě a po celou dobu letu vám bude k dispozici palubní zábava s nabídkou filmů, seriálů, hudby a her. V ceně letenky je zahrnuto teplé občerstvení a také přeprava dvou kabinových zavazadel: většího o rozměrech max. 55 x 40 x 23 cm a hmotnosti max. 8 kg, druhého o rozměrech max. 40 x 35 x 12 cm a hmotnosti 2 kg. Přeprava odbaveného zavazadla podléhá poplatku ve výši 70 EUR.

Podmínky pro cestování

Cestování do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování proti COVID-19: Evropským COVID pasem. Dále je nutné disponovat vyplněným formulářem a turistickým vízem ve formě elektronické registrace ESTA. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce Koronavirus v USA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky do USA z Ostravy

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Které americké velkoměsto si vyberete?

Chicago

Nač cestovat kolem celého světa, když se celý svět nachází v jediném městě – v Chicagu! Polské pirohy a české knedlo-vepřo-zelo, čtvrť Pilsen, řecká pohoda smísená s peruánskou hudbou. Tak se toulejte mezi mrakodrapy, čichejte vůně a ochutnávejte chutě známé i neznámé. Navštivte muzea, galerie, úchvatnou sbírku impresionistických maleb najdete v Art Institute of Chicago. Must see položkám ve vašem itineráři musí kralovat monument Cloud Gate, tenhle supermoderní design sem táhne turisty z celé Ameriky i větších dálek. Odpočiňte si pod korunami stromů v Grant parku, procházejte se po promenádě podél řeky, sedněte si na chvilku v Navy Pier. Odtud vyplouvají nejen obrovské tankery, ale i romantické loďky nabízející pohled na osvícené Chicago zrcadlící se na hladině Michiganského jezera.

Los Angeles

Splňte si své sny a dotkněte se hvězd! Už nikdy jim nebudete blíž než v Los Angeles! Je libo svézt se po slavné Mulholland Drive, odkud L.A. uvidíte jako na dlani? Z Griffithovy observatoře pozorovat v západu slunce lesknoucí se nápis Hollywood? Zanechat prachovou stopu na chodníku slávy hned vedle Sinatry nebo Tarantina? Vyfotit se Brucem Lee v čínské čtvrti? Utratit „nechutnou sumu peněz“ na Rodeo Drive? Vydat se Santa Monicou po pobřeží k Muscle Beach, kde se ráno protahuje Arnold Schwarzenegger? Nikdy nevyhasnou vaše vzpomínky na město andělů, ani v okamžiku, že tu nepotkáte jedinou z pozemských hvězd!

Miami

Mi ami(go) – tenhle název určitě nevznikl náhodou. Nejen, že se v Miami kromě angličtiny všude domluvíte španělsky, ale i proto, že Miami se stane vaším opravdovým přítelem. Navštivte Wynwood a nechte se okouzlit místními streetovými umělci a jejich obřími graffiti. Centrum města si prohlédněte z nadzemky, která tu pendluje zcela zdarma, ale pozor – na Miami Beach vás bohužel neodveze! Tam se za nočním životem sjíždějí lidé z celé Floridy, tak si ji nenechte ujít! Únavu pak lze zahnat na basketbalovém zápase domácích Heat, jehož atmosféra dostane i zapřisáhlé sportovní „nefanoušky“. Váš nový přítel je zkrátka pěkné kvítko!

New York City

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Krásy USA nejpohodlněji procestujete s pronajatým automobilem. Mrkněte do našeho srovnávače autopůjčoven na ty nejvýhodnější ceny pronájmů.

Náhled letenek do USA z Ostravy


Super akční letenky do USA z Ostravy


 


Bude se hodit

Letiště Los Angeles (LAX)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Ostrava (OSR)

LOT

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)