Střední Amerika: z Mnichova do Hondurasu na ostrov Roatán
7.6.2022

Střední Amerika: z Mnichova do Hondurasu na ostrov Roatán

10 252

O této nabídce

Pokračujeme v servírování tipů na levné letenky do Střední Ameriky, kterými vás v posledních dnech bohatě zásobujeme (viz Guatemala za 9 989 Kč nebo Belize za 9 658 Kč). Další letenkový úlovek se týká Hondurasu a konkrétně tamějšího ostrova Roatán ležícího v Karibském moři. Zpáteční letenky z Mnichova na Roatán pořídíte v rezervačním systému americké aerolinky United Airlines za 10 252 Kč.

V obou směrech vás čeká jeden dlouhý přestup v Houstonu na jihu Spojených států amerických (vč. nocování), s čímž je nutné kalkulovat. Na druhou stranu tuto skutečnost lze vzít i jako cestovatelský bonus (záleží na úhlu pohledu). Termíny jsou dostupné od října 2022 do března 2023 (viz náš kalendář). Ideální doba na dovolenou na Roatánu bude až zkraje příštího roku, neboť závěr kalendářního roku vždy znamená mimosezonní období kvůli zvýšenému množství srážek.

Náš tip: Nakombinujte si poznávačku mayských památek v Guatemale s koupačkou na Roatánu. Open-jaw letenky (klidně i s celodenní zastávkou v Los Angeles) ulovíte parádní cenu 10 532 Kč, a to např. v termínu od 18. ledna do 1. února 2023 >> REZERVUJ ZDE

Podmínky pro cestování

Cesta do Hondurasu

Před cestou do Hondurasu je nutné disponovat  dokladem o očkování nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas).

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Hondurasu“.

Přestupy v USA

Aktuálně byste kvůli routingu přes New York potřebovali doklad o očkování a zároveň negativní test + taktéž elektronickou registrace ESTA. Do podzimu ale zbývá ještě dost času a doufáme, že i pravidla pro cestování do USA budou uvolněna. Jejich aktuální podobu můžete pravidelně sledovat v naše průvodci „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova na Roatán za 10 252 Kč

Střední Amerika: z Mnichova do Hondurasu na ostrov Roatán


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)