Střední Amerika: z Berlína/Mnichova do úchvatné Guatemaly
27.5.2022

Střední Amerika: z Berlína/Mnichova do úchvatné Guatemaly

9 989

O této nabídce

Hodně pěknou akční nabídku si pro cestovatele plánující výlet do Střední Ameriky připravila americká letecká společnost United Airlines. Ta aktuálně nabízí zpáteční letenky z Berlína do Guatemaly za parádní cenu 9 989 Kč! Termíny jsou dostupné během podzimních měsíců (od října do prosince) a sesumírované je tradičně naleznete v našich kalendářích níže – kromě Berlína můžete odlétat také z bavorského Mnichova. Cestou do Guatemaly i zpět do střední Evropy vás čeká vždy jeden přestup v New Yorku. Na zpáteční cestě se ve vybraných kombinacích (zejména lety z Berlína) jedná o delší, téměř celodenní, stopover (12 hodin bez nutnosti nocovat), který lze krásně využít k ochutnávce atmosféry v „Big Apple“.

Podmínky pro cestování

Cesta do Guatemaly

Před cestou do Guatemaly je nutné disponovat  dokladem o očkování nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas).

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Guatemale“.

Přestupy v USA

Aktuálně byste kvůli routingu přes New York potřebovali doklad o očkování a zároveň negativní test + taktéž elektronickou registrace ESTA. Do podzimu ale zbývá ještě dost času a doufáme, že i pravidla pro cestování do USA budou uvolněna. Jejich aktuální podobu můžete pravidelně sledovat v naše průvodci „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Guatemaly

Tropická Guatemala přetékající úchvatnou kulturou, historií a poklady přírody. Projděte se dlážděnými ulicemi města Antigua, nasávejte krásu koloniální architektury. Ochutnejte místní prémiovou kávu a hořkou čokoládu, jen se vám rozplyne na jazyku. Ztraťte se v rozsáhlém pyramidovém komplexu Tikal, památce po staré civilizaci Mayů. Vystoupejte na sopku Tajumulco, nejvyšší ze všech ve Střední Americe, za jasné viditelnosti dohlédnete až k Mexiku na jedné straně a Salvadoru na druhé. Odpočiňte si v nádherné oblasti Izabal koupelí v horkých pramenech a spánkem na pláži ve stínu palem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Guatemala City za 9 989 Kč

Střední Amerika: z Berlína/Mnichova do úchvatné Guatemaly


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště New York – Newark (EWR)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)