Střední Amerika: do Nikaraguy z Německa v sezóně
2.5.2023

Střední Amerika: do Nikaraguy z Německa v sezóně

11 892

O této nabídce

Chcete ráj na zemi bez turistů? Tak vyrazte do Nikaraguy, méně známé destinace ve Střední Americe, která vás okouzlí. Letenky do Nikaraguy z Německa, konkrétně Berlína a Mnichova pořídíte u aerolinky United Airlines ve spolupráci s Lufthansou a Brussels Airlines. Do Nikaraguy se z Berlína podíváte za 11 892 Kč a z Mnichova za 12 304 Kč. Příkladovým termínem je odlet z Berlína 17. ledna a návrat 31. ledna. Termíny jsou dostupné po celý leden a únor. Po cestě vás čeká vždy minimálně jeden přestup na území USA (nejčastěji Houston, Denver či Newark). Zajímavým tipem jsou i open-jaw letenky, kdy si můžete nakombinovat odlety z obou německých letišť dle libosti.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 35 × 22 cm a jednu osobní věc (klasicky laptop či kabelku). Odbavené zavazadlo vás vyjde od 90 € v jednom směru. Během zaoceánského letu se můžete těšit na teplé občerstvení.

Podmínky pro cestování

Cesty do Nikaraguy

Neočkovaní cestující se musí prokázat negativním testem ne starším než 72 hodin, očkovaní tuto povinnost nemají. Dále musíte mít vyplněný vstupní formulář. Aktuální informace a opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Nikaragui“.

Přestup v USA

Zatím  stále platí mít dokončené očkování pro vstup na území USA (včetně přestupu). Situaci bedlivě sledujeme a o změně budeme informovat na našich stránkách a sociálních sítích. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“. Dále si nezapomeňte vyplnit elektronickou registraci ESTA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Nikaraguy za 11 892 Kč
Střední Amerika: do Nikaraguy z Německa v sezóně

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Mnichov (MUC)

Brussels Airlines

Lufthansa

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)