Srpnové letenky z Prahy na Sardinii – Olbie
28.6.2023

Srpnové letenky z Prahy na Sardinii – Olbie

3 186

O této nabídce

Pěkné prázdninové letenky z Prahy na Sardinii ulovíte v nabídce aerolinek z Lufthansa Group – samotné Lufthansa a Swiss International Air Lines. Zpáteční letenky z Prahy do Olbie ležící na severovýchodě italského ostrova pořídíte za ceny začínající na 3 186 Kč. V cenovém rozmezí mezi 3 a 4 tisíci Kč ulovíte letenky na několik termínů během letošního srpna, čili v hlavní sezoně. Tak vzhůru za průzračnými vodami Tyrhénského moře, ne nadarmo se Sardinii přezdívá „evropský Karibik“.

Základní tarif „Economy Light“ obsahuje přepravuje příručního zavazadla s max. hmotností 8 kg. Cestou na Sardinii i zpět vás čeká jeden přestup v Curychu (ZRH) / Frankfurtu (FRA) / Mnichově (MUC).

Veškeré informace o letiště Olbia (OLB), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sardinie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Ceny za pronájem malého vozu se během letních měsíců pohybují kolem 1 000 Kč / den, s čímž je nutné dopředu počítat.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Olbie za 3 186 Kč

Srpnové letenky z Prahy na Sardinii – Olbie


Bude se hodit

Letiště Olbia (OLB)

Letiště Praha (PRG)

Lufthansa

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)