Severní Vietnam: z Katowic do Hanoje s odbaveným zavazadlem
3.1.2023

Severní Vietnam: z Katowic do Hanoje s odbaveným zavazadlem

12 654

O této nabídce

Cestovatelé z Moravy a Slezska, pro něž připadají v úvahu odlety z blízkých polských letišť, mohou v nabídce Turkish Airlines ulovit také levné letenky do Vietnamu. Zpáteční letenky z Katowic do Hanoje pořídíte za pěkné ceny startující na 12 654 Kč. Dostupné termíny jsou roztroušeny od března do května letošního roku.

Základní tarif „Promo“ také v případě cest do severního Vietnamu zahrnuje bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla (tentokráte s limitem 25 kg). Cestou vás pak v obou směrech čeká jeden přestup v tureckém Istanbulu – zejména v rámci cesty do Vietnamu se jedná o delší layover (avšak bez nutnosti nocování), díky němuž můžete bez obav vyrazit na odpolední poznávačku města.

Další hezké akce Turkish Airlines z Katowic:

Podmínky pro cestování

Cesta na Vietnamu

Cestování do Vietnamu je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Nezapomeňte ale na turistické vízum. Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Vietnamu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky do Hanoje

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 Vzhůru do severního Vietnamu

Vietnam je základním cestovatelským pilířem a každý z nás musí spatřit úchvatnou zátoku Halong Bay – jeden ze sedmi přírodních divů světa, a z ní nad hladinu vystupujících 1600 vápencových ostrovů, cestou se na Opičím ostrově nechat pokousat makaky, v Sapě 1600 metrů nad mořem obklopen rýžovými poli sezobnout delikatesy z nejzdravější a nejchutnější kuchyně světa. V Hanoji krom obří sochy Lenina navštívit Ho Či Min mauzoleum s nabalzamovaným vůdcem a silné zážitky pak vstřebat relaxem s vyhlášenou rýžovou zmrzlinou či nejlevnějším pivem na planetě (z 50 % také z rýže) u Jezera navráceného meče. Zkrátka – uvidíte Vietnam a propadnete cestování nadobro!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Katowic do Hanoje za 12 654 Kč
Severní Vietnam: z Katowic do Hanoje s odbaveným zavazadlem

Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)