Z Katowic do Ománu díky nové lince Turkish Airlines
21.12.2022

Z Katowic do Ománu díky nové lince Turkish Airlines

6 375

O této nabídce

Turecký národní dopravce Turkish Airlines dnes definitivně stvrdil svůj záměr zahájit provoz letů z Katowic do Istanbulu, když letenky na dané trase nahrál do svého rezervačního systému. Mezi oběma městy bude pravidelně létat od 3. března 2023. Nejprve v počtu pěti rotací týdně (každý den kromě úterý a neděle). Posléze od začátku července dokonce s každodenní frekvencí.

První zajímavou destinací, která se dá obratem v nabídce tureckého dopravce pořídit za lákavé ceny, je Omán. Zpáteční letenky z Katowic do hlavního města Ománu, Muscatu, ulovíte za velmi hezkou cenu 6 375 Kč. Navíc základní tarif „Promo“ již obsahuje zapsané zavazadlo s hmotnostním limitem 25 kg. Samozřejmostí také občerstvení na palubě. V obou směrech na vás čeká jeden přestup na hlavním istanbulském letišti, který lze ve vybraných dnech protáhnout na téměř celodenní layover bez nutnosti nocování (např. nedělní návraty z Ománu). Dostupné je navíc velké množství termínů od jara až do podzimu. Nezapomeňte však, že od 22. března od 20. dubna 2023 bude probíhat ramadán.

Podmínky pro cestování

Cesta do Ománu

Cestování do Ománu již nepodléhá žádným „COVID pravidlům“. Turistické vízum obdržíte zdarma na letišti po příletu. Kompletní informace naleznete tradičně v našem průvodci „Koronavirus v Ománu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Přesuny po území Ománu nejsou rozhodně ty z nejjednodušších. Maximální volnost získáte s vlastním auťákem, tak se mrkněte  do naší autopůjčovny a kočár na vás může čekat již na letišti. Pronájem auta v příkladovém termínu vyjde na cca 6 tisíc Kč / týden. V případě volby „SUV“, které ale není nutné, počítejte s dvojnásobnými cenami.

Náhled letenky z Katowic do Muscatu za 6 375 Kč

Z Katowic do Ománu díky nové lince Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)