Do Mexika: Mexico City i Cancún z Katowic vč. odbavených zavazadel
28.12.2022

Do Mexika: Mexico City i Cancún z Katowic vč. odbavených zavazadel

11 734

O této nabídce

First minute letenky do Mexika pořídíte v aktuální promo nabídce leteckého dopravce Turkish Airlines. Díky nové lince z Katowic do Istanbulu získají cestovatelé z Moravy i Slezska od března 2023 skvělé spojení téměř s celým světem a vydat se mohou i do Mexika! Zpáteční letenky z Katowic do Mexico City vyjdou na 12 415 Kč a zpátečky do Cancúnu na 12 438 Kč. Dle našeho názoru jsou ale nejzajímavější open-jaw letenky s příletem do hlavního města a návratem z poloostrova Yucatán, které vyjdou na pěknou cenu 11 734 Kč. Přelet mezi oběma městy zakoupíte u AeroMexico, Viva Aerobus nebo Volarisu za ceny kolem tisícovky.

Samozřejmostí je štědrá zavazadlová politika dopravce, která všem cestovatelům umožní zdarma odbavit až 46 kg (2 ks zavazadel s limitem 23 kg/ks). Routing vždy zahrnuje jeden přestup v Istanbulu v rámci obou směrů. V závislosti na zvoleném dnu odletu lze vybrat svižné přestupy, ale i delší layovery, díky nimž budete mít možnost odskoku i do centra turecké metropole.

Další hezké akce Turkish Airlines z Katowic:

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika

Za účelem cesty do Mexika není nutná žádná speciální byrokracie. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mexiku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky open jaw letenky z Katowic do Mexico City a návratem z Cancúnu za 11 734 Kč

Do Mexika: Mexico City i Cancún z Katowic vč. odbavených zavazadel


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)