Do Japonska z Katowic: nejen o letních prázdninách
31.12.2022

Do Japonska z Katowic: nejen o letních prázdninách

14 946

O této nabídce

Díky nové lince Turkish Airlines z Katowic do Istanbulu pořídí cestovatelé, primárně z Moravy a Slezska, také levné letenky do Japonska. Zpáteční letenky z Katowic do hlavního města země, Tokia, ulovíte za velmi solidní cenu 14 946 Kč. Vaším cílovým přístavem se v Japonsku stane tokijské letiště Haneda.

Štědrá zavazadlová politika tureckého dopravce vám navíc umožní zdarma přepravit rovnou 2 ks odbavených zavazadel s celkovou hmotností až 46 kg. Vybírat můžete z dostupných termínů v našich kalendářích (viz níže) od května do listopadu, včetně pestré nabídky o letních prázdninách. V obou směrech vás čeká jeden přestup v tureckém Istanbulu.

Další hezké akce Turkish Airlines z Katowic:

Podmínky pro cestování

Cesta do Japonska

Od 11. října 2022 je opět možné do Japonska vyrazit „na vlastní pěst“. Potřebovat k tomu budete doklad bezinfekčnosti (očkovací certifikát nebo negativní PCR test) a vyplněný příjezdový formulář. Detaily, všechny užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Japonsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Japonska

Mlhou zahalená růžová krajina plná křehkých kvítků, posetá buddhistickými chrámy a jejich klidem. Šílenost Tokia a neonově blikajících mrakodrapů, divokost japonského umění. Že to zní jako protiklady? Ano, ale v Japonsku se mísí a splývají v jedno. Přesvědčte se na vlastní oči. Pohlédněte na posvátnou horu Fudži zdobenou sněhovou přikrývkou. Kochejte se starobylým městem Nara, místem chrámů a tisíce luceren. Mezi svatyněmi se pasou rozkošní jelínci sika. Opakem klidu těchto míst jsou zábavou pulzující velkoměsta, Tokio se svou druhou nejvyšší věží světa Sky Tree a rušná Ósaka vonící rybinou a chutnající jako precizně zpracované sushi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Katowic do Tokia za 14 946 Kč

Do Japonska z Katowic: nejen o letních prázdninách


Bude se hodit

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)