Exotický Mauricius z Katowic vč. odbavených zavazadel
27.12.2022

Exotický Mauricius z Katowic vč. odbavených zavazadel

13 644

O této nabídce

Další exotickou destinací (po Zanzibaru za 11 989 Kč), kam si mohou díky nové lince Turkish Airlines z Katowic zaletět cestovatelé z Moravy a Slezska za sympatické ceny, je ostrov Mauricius. Vydejte se na dovolenou plnou relaxu na sněhobílé pláže omývané vodami Indického oceánu. Zpáteční letenky z Katowic na Mauricius pořídíte za 13 644 Kč! A to navíc včetně rovnou 2 ks odbavených zavazadel (dohromady až 46 kg k odbavení). Dostupné termíny od března do května a také během listopadu příštího roku naleznete v našich kalendářích níže. V obou směrech vás čeká jeden přestup v Istanbulu, který lze díky délce layoveru využít také k otočce do centra města.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mauricius

Před cestou na Mauricius stačí pouze vyplnit příjezdový formulář! Všechny ostatní restrikce byly od 1. července 2022 zrušeny. Všechny užitečné informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Mauriciu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za relaxem na Mauricius

Spisovatel Mark Twain navštívil Mauricius a napsal, že Bůh nejdřív vytvořil tento ostrov a až podle něj pak stvořil nebeský ráj. A opravdu, tyrkysové laguny Indického oceánu, lemovány pásem bělostných pláží a pod vodou kopírovány barvami korálového útesu, oplývají rajskou krásou. Vnitrozemí chrání před paprsky slunce klenba deštných lesů se zvukovou kulisou šumění vodopádů, oblohou poletují ptáci. Botanická zahrada Sir Seewoosagur Ramgoolam dává na odiv exotickou floru, podmořský život je tak skvostný, že potápěči pod hladinou roní slzy štěstí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Katowic na Mauricius za 13 644 Kč

Exotický Mauricius z Katowic vč. odbavených zavazadel


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)