Z Katowic do Kataru po celý rok: Dauhá s Turkish Airlines
23.12.2022

Z Katowic do Kataru po celý rok: Dauhá s Turkish Airlines

6 359

O této nabídce

Rozlohou nevelká země ležící v Perském zálivu se dostala do celosvětového hledáčku díky nedávno skončenému Mistrovství světa ve fotbale, které pořádala. Do Kataru mnoho akčních letenek nebývá, a proto pokud vás právě Katar láká k návštěvě, určitě zvažte využití aktuální promo akce tureckého národního dopravce Turkish Airlines. Ten na začátku března spustí nové spojení z Katowic do Istanbulu a díky bohaté návaznosti letů můžete následně pokračovat až do Dauhá. Zpáteční letenky z Katowic do Dauhá pořídíte za 6 359 Kč na  mnoho termínů od března až do listopadu. Za zmínku rozhodně stojí také zavazadlová politika dopravce, který vám na letech do Kataru umožní bezplatně přepravit zavazadlo o hmotnosti až 25 kg.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kataru

Cestování do Kataru je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Turistické vízum obdržíte bezplatně na letišti po příletu. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kataru“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Katowic do Dauhá za 6 359 Kč

Z Katowic do Kataru po celý rok: Dauhá s Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)