Sever Thajska: Chiang Mai z Mnichova a Vídně (s odb. báglem v ceně)
24.1.2024

Sever Thajska: Chiang Mai z Mnichova a Vídně (s odb. báglem v ceně)

12 987

O této nabídce

S levnými letenkami na sever oblíbeného Thajska přichází opět aerolinka Air China! Díky ní pořídíte zpáteční letenky do Chiang Mai z Mnichova a Vídně za 12 987 Kč, kdy v ceně máte i odbavené zavazadlo. Termíny za tuto super cenu připadají na jarní měsíce – od dubna do června letošního roku, i přes květnové státní svátky. Klasicky vás čeká jeden přestup v hlavním městě Číny Pekingu (PEK). Prozkoumejte neobjevené krásy Thajska například v termínu od 10. do 23. dubna. 

Tarif zahrnuje přepravu odbaveného zavazadla do 23 kg. Na palubu si pak s sebou vezmete klasický příručák o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věc. Během letů bude podáváno občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeňprůvodce parkováním na letišti Mnichov.

Neprozkoumané severní Thajsko

Thajsko snad ani nepotřebuje představení, vždyť ty bělostné pláže, deštné pralesy, pokorně skloněné kokosové palmy a vznešené buddhistické chrámy z pohlednic a filmů každý zná. Věděli jste ale, kolik života místní džungle skrývají? Viděli jste už na vlastní oči divoké tygry a roztomilé gibony? Byli jste někdy poctěni pohostinností nesmírně hodných Thajců? Věděli jste, že jsou tam sloni posvátní? Tak poctěte svou návštěvou „zemi úsměvů“ a žár tropů, přičichněte k vůni tržišť a ochutnejte místní kuchyni.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska a přestup v Číně

Pro cestu do Thajska nepotřebujete žádné očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“. Při přestupu v Číně obdržíte zdarma tranzitní vízum. Další informace se dočtete na stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Mnichova do Chiang Mai za 12 987 Kč
Sever Thajska: Chiang Mai z Mnichova a Vídně (s odb. báglem v ceně)

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)