Překrásná podzimní a zimní Madeira z Prahy/Vídně
17.2.2023

Překrásná podzimní a zimní Madeira z Prahy/Vídně

1 421

O této nabídce

Zaleť si na překrásný, věčně rozkvetlý ostrov Madeira uprostřed Atlantiku. Letenky na podzim a příští zimu jsou teď v prodeji za akční cenovku! Vybrat si můžete ze dvou variant – letenky na Madeiru z Vídně s nízkonákladovou aerolinkou Wizz Air, které jsou k dispozici od listopadu do ledna již od 1 421 Kč, a letenky na Madeiru z Prahy komfortně s portugalským dopravcem TAP Air Portugal, k dispozici od října do prosince za cenu 4 096 Kč. Je pro vás prioritou cena, nebo pohodlí?

V ceně letenky je zahrnuta přeprava kabinového zavazadla, resp. 1 ks kabinového zavazadla do rozměrů 40 x 30 x 20 cm a hmotnosti 10 kg u aerolinky Wizz Air a 2 ks kabinových zavazadel, většího o rozměrech do 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti 8 kg a menšího o rozměrech do 40 x 30 x 15 cm a hmotnosti 2 kg, pokud poletíte s aerolinkou TAP Portugal.

Na nejnižší ceny letenek dosáhnete se členstvím ve věrnostním programu Wizz Air Discount Club. Členství se vyplatí již při dvou zpátečních letech ročně, anebo jednom zpátečním letu při alespoň dvou cestujících. Po zakoupení členství budete moci létat za akční ceny po celý zbytek roku.

Podmínky pro cestování

Cestování do Portugalska

Cestování do Portugalska (vč. ostrova Madeira) je nyní „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Nezapomeňte ale, že do doby vašeho odletu se mohou vstupní podmínky změnit. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce Koronavirus v Portugalsku.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Levné letenky na Madeiru

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Přírodní i kulturní krásy Madeiry

Nechte se opít Madeirou – úžasným červeným vínem, ve kterém ucítíte úplně všechno – romantiku, když na ostrově všechno kvete, bují a voní! Dobrodružství, protože Atlantik je tu mnohem bouřlivější než jinde a výpravy za delfíny či velrybami na gumovém katamaránu si nesmíte nechat ujít. Závrať, která vám zamotá hlavu, až pojedete lanovkou vysoko nad hlavní město Funchal do úchvatné japonské zahrady, abyste se zpět vrátili ve starých proutěných saních. Napětí, které vámi prostoupí při výpravě do hor podél důmyslných zavlažovacích kanálů až k vavřínovému lesu a také radost, až ochutnáte zdejší dokonalou mořskou kuchyni i ono slavné víno! Na zdraví!

Ubytování na Madeiře

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking či AirBnB (rezervací přes tyto odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Vzhledem k dalekému termínu vaší cesty vám raději doporučujeme rezervovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pronajměte si auto a procestujte Madeiru křížem krážem – auto vám dovolí poznat za krátkou dobu naprosté maximum. Porovnejte si ceny různých provozovatelů v našem srovnávači autopůjčoven, ve kterém si zvolené auto můžete rovnou zarezervovat, a to bez zbytečných poplatků.

Náhled levné letenky  na Madeiru

Překrásná podzimní a zimní Madeira z Prahy/Vídně Překrásná podzimní a zimní Madeira z Prahy/Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Madeira (FNC)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

TAP Air Portugal

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)