Populární New York z Prahy během jara
2.2.2024

Populární New York z Prahy během jara

9 735

O této nabídce

Kdo ještě nebyl v New Yorku, jako by nebyl. A není se čemu divit, tohle kosmopolitní město prostě stojí za to. Přesvědčte se o tom díky akčním letenkám společnosti SAS. Díky ní navštívíte New York z Prahy za 9 735 Kč a po cestě ještě zvládnete návštěvu Kodaně, Stockholmu či Osla – podle toho, kde budete přestupovat. Termíny jsou k mání hlavně během dubna a pár jich ulovíte také v květnu. Jako příkladový termín pro vás máme odlet 18. a návrat 22. dubna. Cílovým letištěm pro vás bude Newark (EWR). 

S sebou si vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 23 kg, kupte si letenku v tarifu Go Smart, kde ho budete mít v ceně.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

New York si prostě zamilujete

Nač cestovat napříč kontinenty po celé planetě, když stačí navštívit jediné město a v něm najít širý svět. New York to má všechno – Čínskou čtvrť i malou Itálii, multikulturní vibe, obchody, výborné restaurace, prvotřídní muzea i světové galerie, zeleň a klid Central Parku a vysokánskou Empire State Building. A sochu Svobody! Tak si dejte pár hotdogů a zapijte je litrem coly (vždyť na dovče siluetu nikdo neřeší), vyfoťte se na slavném Times Square a večer se zabavte představením na Broadwayi. New York vás chytne a už nikdy nepustí!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před odletem si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Očkování ani test již nejsou potřeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Prahy do New Yorku za 9 735 Kč
Populární New York z Prahy během jara


Bude se hodit

Letiště Kodaň – Kastrup (CPH)

Letiště New York – Newark (EWR)

Letiště Oslo – Gardermoen (OSL)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Stockholm-Arlanda (ARN)

SAS

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)