Podzimní prodloužené víkendy ve Stockholmu – z Prahy
24.9.2021

Podzimní prodloužené víkendy ve Stockholmu – z Prahy

718

O této nabídce

Ještě jste nebyli ve Stockholmu? Pak byste měli využít levných letenek servírovaných aerolinkou Ryanair. Ta bude linku na sekundárního stockholmské letiště Skavsta provozovat již jen do konce října letošního roku (přes zimu se létat nebude). Zpáteční letenky na prodloužené víkendy ve Stockholmu ulovíte za 718 Kč (např. s odletem již příští pátek). Za ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny ale pořídíte letenky z Prahy takřka na jakýkoliv prodloužený víkend během října.

PS: Na hlavní stockholmské letiště Arlanda se z Prahy dopravíte na palubě ČSA, Norwegianu nebo SASu.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Švédska musíte před cestou doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní test (lze AG nebo PCR) ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 180 dnech).

Výjimku mají děti mladší 18 let. Více informací o cestách do Švédska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR ve Stockholmu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Švédsko je aktuálně zařazeno do oranžové kategorie. 

Vyraz do Stockholmu

“Město na tisíci ostrovech” protkané sítí vodních kanálů si vás hned získá. Na chvíli zpomalte a vychutnejte si tu všudypřítomnou zeleň, čistotu a pohostinnost vřelých Švédů. V historickém centru najdete majestátní královský palác a na ostrově Djurgården zase nejstarší skanzen světa. Stockholm je mekkou designu a za uměleckými poklady nemusíte chodit daleko. Téměř stovka podzemních stanic  metra je totiž vyzdobena sochami, malbami, mozaikami a reliéfy několika desítek umělců, například stanicí Kungsträdgården se táhne od podlahy až po strop obří šachovnice a ve výklencích pak stojí sochy jak z antického Řecka.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Naším tipem je tento moderní tříhvězdový First Hotel Kungsbron za 954 Kč/os./noc včetně snídaně v ceně. Alternativní způsob ubytování nabídne tato lodní kajuta v centru města za 574 Kč/os./noc.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Náhled letenky z Prahy do Stockholmu za 718 Kč

Podzimní prodloužené víkendy ve Stockholmu – z Prahy


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)